Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Pożegnanie lata w Łękawce z zespołem Piękni i Młodzi

Drukuj PDF

 


Mieszkańcy gminy Tarnów, a także okolicznych miejscowości, wspólnie bawili się podczas „Pożegnania lata” w Łękawce, 8 września. Atrakcji nie było końca, zwłaszcza że ze sceny cały czas rozbrzmiewały muzyczne hity disco polo. Wyczekiwaną przez wszystkich gwiazdą wieczoru był zespół PIĘKNI i MŁODZI, który temperaturę wieczoru rozgrzał do maksimum.

Więcej…

Pierwsze mecze Gminnej Ligi Orlikowej za nami

Drukuj PDF

W Tarnowcu, na boisku „Orlik”, 5 września miała miejsce inauguracja Gminnej Ligi Orlikowej Piłki Nożnej. Do Ligi zgłosiło się łącznie 8 drużyn, które podczas kolejnych tygodni będą walczyły o Puchar Wójta Gminy Tarnów.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Podziękowania dla Mecenasów Dożynek Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Tarnów składają serdeczne podziękowania dla wszystkich Mecenasów, Sponsorów i Partnerów Dożynek Gminy Tarnów – firm, instytucji oraz osób prywatnych za wkład finansowy i rzeczowy, a także zaangażowanie w przygotowanie największego wydarzenia kulturalnego w regionie tarnowskim – Dożynek Gminy Tarnów, które odbyły się w dniach 11-12 sierpnia 2018 r. w Zbylitowskiej Górze.

Czas do szkoły! Gminna inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Drukuj PDF

Uczniowie, nauczyciele i rodzice rozpoczęli nowy rok szkolny. Gminna inauguracja roku szkolnego 2018/2019 odbyła się w dniu wczorajszym, 3 września w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. W uroczystości udział wzięli uczniowie, poczty sztandarowe i dyrektorzy gminnych placówek oświatowych, przedstawiciele samorządu, kuratorium oraz zaproszeni goście. Życzenia zarówno dla uczniów jak i pracowników szkół złożyli w imieniu samorządu wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz przewodnicząca rady gminy Tarnów Wiesława Mitera, w imieniu zaś tarnowskiego oddziału Kuratorium Oświaty Teresa Szydłowska. O historycznym kontekście początku września i rocznicy wybuchu II wojny światowej przypomniał zgromadzonym dyrektor Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów Adam Ryba, a także we wzruszającym montażu słowno-muzycznym uczniowie Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszycach Małych. Następnie, w mniej oficjalnej części uczniowie zaprezentowali uczestnikom wydarzenia piękny spektakl o dobroci, która kryje się w sercu każdego z nas, i o której na progu nowego roku szkolnego warto pamiętać.

Więcej…

Stypendia wójta gminy Tarnów dla utalentowanej młodzieży

Drukuj PDF

Najzdolniejsza młodzież z terenu gminy Tarnów po raz kolejny została nagrodzona przez wójta Grzegorza Kozioła za swoje osiągnięcia. Stypendium przyznawane jest za wybitne dokonania w trzech dziedzinach: naukowej, sportowej i artystycznej. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 27 sierpnia w Urzędzie Gminy Tarnów. Wyróżnieni zostali:

Więcej…

XLII Sesja Rady Gminy Tarnów

Drukuj PDF

W ubiegły czwartek, 30 sierpnia w sali narad Urzędu Gminy Tarnów odbyła się sesja Rady Gminy Tarnów. W jej trakcie radni zaliczyli  kilka dróg do kategorii dróg gminnych. Pochylili się również nad kwestią miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na obszarze gminy Tarnów w części miejscowości Nowodworze. Kolejne z punktów obrad dotyczyły zbycia oraz nabycia gminnych nieruchomości.

Więcej…

VII Gminne Miodobranie i mecz LKS „Wolania” – „Pogoń Lwów”

Drukuj PDF

Mieszkańcy Woli Rzędzińskiej i okolic w niedzielę, 2 września, mieli okazję do podwójnego świętowania. Na placu przy stadionie piłkarskim Ludowy Klub Sportowy „WOLANIA” obchodził swoje 70-lecie powstania, a wszyscy miłośnicy przysmaków miodowych wzięli udział w VII Gminnym Miodobraniu.

Wydarzenie rozpoczęło się Meczem Solidarności LKS „Wolania” – „Pogoń Lwów”, który zakończył się wynikiem 3:2 dla zawodników ze Lwowa. – Chcieliśmy uczcić nasze 70-lecie klubu dość niekonwencjonalnie, akurat w stuleciu odzyskania niepodległości, dlatego zaprosiliśmy polski klub sportowy z Lwowa, aby uświetnić nasze uroczystości na Woli Rzędzińskiej – mówi prezes Klubu Sportowego „Wolania” Andrzej Prendota. Warto przypomnieć, że Pogoń Lwów to najstarszy polski klub piłkarski i zarazem jedyny, obok Warszawianki, który nigdy nie spadł z ekstraklasy. Dlatego emocji na boisku nie brakowało, trybuny bardzo szybko zapełniły się zarówno małymi, jak i starszymi kibicami.

Więcej…

Magyar Piknik w Koszycach Wielkich

Drukuj PDF

W sobotę, 1 września, centrum wsi w Koszycach Wielkich gościło na Placu Przyjaźni Polsko-Węgierskiej przyjaciół z Jászdózsy. Magyar Piknik był niepowtarzalną okazją do spotkania się ze sobą dwóch kultur, posmakowania kuchni węgierskiej, poznania zwyczajów naszych bratanków czy wspólnej zabawy do późnej nocy.

Wydarzenie rozpoczęło się od koncertu lokalnych talentów – Voice of Gmina Tarnów, podczas którego ze sceny w wykonaniu młodych wokalistek rozbrzmiały największe hity polskiej i zagranicznej muzyki. Następnie przyszedł czas na gry i zabawy rodzinne, nie zabrakło wielopokoleniowego quizu czy tańca-łamańca na dwie lewe nogi. Dzieci miały szansę wykazać się wiedzą na temat ulubionych bajek, która była nagradzana upominkami. Dla najmłodszych uczestników pikniku najlepszą atrakcję stanowiło centrum aktywności dziecka z dmuchanymi zamkami.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Zaproszenie

Drukuj PDF

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.