Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Gminne obchody Święta Edukacji

Drukuj PDF

Tradycją stało się, że gminne obchody święta Edukacji Narodowej odbywają się w Jodłówce-Wałkach. Stąd też w poniedziałek, 15 października w sali gimnastycznej miejscowej szkoły licznie zgromadzili się dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi gminnych szkół, reprezentanci uczniów, rodziców, przedstawiciele gminnego samorządu oraz zaproszeni goście, aby wziąć udział w okolicznościowej uroczystości.

Więcej…

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Drukuj PDF

Gmina Tarnów organizuje dla mieszkańców wielkogabarytową zbiórkę odpadów komunalnych. Pojemniki podstawione będą od godz. 9 00 w dniu, w którym rozpocznie się zbiórka w niżej wymienionych terminach: w terminie: 22-10-2012 r. do  23-10-2012 r. /poniedziałek - wtorek/ oraz w terminie:  25-10-2012 r. do    26-10-2012 r. /czwartek - piątek/

 

 

Więcej…

Srebrni judocy z Wolanii

Drukuj PDF

Bardzo dobrze rozpoczęli jesienne starty judocy UKS Wolania Wola Rzędzińska. Na XVI Międzynarodowym Turniej Judo Dzieci i Młodzików, który odbył się sobotę 6 października w Zakopanem znakomicie spisali się judocy Wolanii Wojciech Jakliński oraz jego siostra Weronika, zdobywając srebro. Nieźle zaprezentował się również Piotr Esmund, który zajął siódme miejsce.

Judocy Wolanii pracowicie spędzili także wakacje, biorąc udział w obozach małopolskiej kadry. Iwona Dziurawiec w lipcu brała udział w zgrupowaniu szkoleniowym na Litwie, a w sierpniu w Bęsi, natomiast Piotr Esmund i Wojciech Jakliński w sierpniu brali udział w zgrupowaniu szkoleniowym w Bartkowej.

Więcej…

PUP - dofinansowanie

Drukuj PDF

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie informuje o  możliwości otrzymania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne, które były dotknięte skutkami klęsk żywiołowych w 2010 lub 2011 roku oraz o możliwości pozyskania przez pracodawców środków finansowych na tworzenie nowych miejsc pracy.

 


Więcej…

Nowości w gminnych bibliotekach

Drukuj PDF

W ramach Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek w roku 2012”, Gminna Biblioteka w Zgłobicach oraz filie w Tarnowcu i Woli Rzędzińskiej, wzbogaciły się o wiele ciekawych książek. Pośród zakupionych nowości, ponad jedna trzecia przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży.

Więcej…

Muzyka klasyczna ponownie rozbrzmiała w Zawadzie

Drukuj PDF

Po raz kolejny drewniany kościół św. Marcina Biskupa w Zawadzie stał się miejscem krzewienia kultury. W niedzielę, 7 października, odbył się w nim drugi koncert z cyklu „Zawadzkie Kontemplacje Muzyczne Artes Musicae”. Licznie przybyli nie tylko z Zawady miłośnicy muzyki, oprócz dźwięków organów, mogli posłuchać również klasyki w brzmieniu saksofonowym.

Do wysłuchania koncertu zaprosił przybyłych melomanów kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej Adam Ryba. Jako pierwszy zagrał niezwykle utalentowany artysta z terenu gminy Tarnów, Krystian Rąpała. Zachwycił on obecnych organowym wykonaniem utworów takich kompozytorów, jak: Christian Heinrich Rinck, Johann Gottfried Vierling, Georg Joseph Vogler czy Jan Sebastian Bach.

Więcej…

Bezpieczniejsze i lepsze. Nowe drogi i chodniki

Drukuj PDF

Budowa i remontowanie dróg publicznych jest jednym z ważniejszych zadań samorządu gminnego. Koszty związane z tym działaniem to sumy niebagatelne, często stanowiące duży procent wydatków inwestycyjnych gminy. Nie tylko dobre nawierzchnie, dobre oznakowanie, ale w dużej mierze dobre chodniki oraz ścieżki rowerowe, są jedynym sposobem na podniesienie bezpieczeństwa pieszych i cyklistów, oraz na poprawienie komfortu jazdy kierowców. W tym roku samorząd gminny, wzorem ubiegłych lat, również zadbał o modernizację dróg i chodników w gminie. Część inwestycji już zrealizowano, część jest jeszcze w trakcie prac.

Więcej…

Dodatkowe udostępnienie do publicznego wglądu MPZP

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów informuje o dodatkowym udostępnieniu do publicznego wglądu  miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego :

1. Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części miejscowości Nowodworze (plan dotyczy obszaru obejmującego działki nr od 160/1 do 271/4), będzie dodatkowo udostępniony do publicznego wglądu w dniu 8 października (poniedziałek) br. od godziny 15.00 do 17.00 w Budynku komunalnym w Nowodworzu.

Więcej…

Piłkarska Szkółka Nivea w Tarnowcu już ruszyła

Drukuj PDF

Z początkiem września w Zespole Szkół Publicznych w Tarnowcu rozpoczęła się realizacja programu treningowego Akademii Ajax Amsterdam – w ramach zajęć Piłkarskiej Szkółki Nivea.

Przypomnimy, że w wyniku zwycięskiego głosowania, szkoła w Tarnowcu otrzymała roczny dostęp do bazy treningowej jednej z najlepszych akademii piłkarskich Ajax Amsterdam, a także sprzęt umożliwiający wyszkolenie dzieci w ramach prowadzonych zajęć. Szkoła do swojej dyspozycji otrzymała sześć bramek, trampolinę do treningu bramkarskiego, pięćdziesiąt piłek Adidas Tango, pięćdziesiąt kompletnych strojów oraz wiele innych akcesoriów do wykorzystania podczas treningów.

Więcej…

Brazylijskie jiu-jitsu w Koszycach Wielkich

Drukuj PDF

Pięćdziesięciu zawodników, w 9 kategoriach wagowych oraz kategorii OPEN, walczyło w sobotę 29 września, w I Turnieju Brazylijskiego Jiu-jitsu o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Zawody zorganizował w hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich samorząd gminny.

Brazylijskie jiu-jitsu jest w Polsce młodą dyscypliną, z zaledwie 10-letnią tradycją. Nie ma oficjalnych zawodów, a w związku z tym, iż nie jest to dyscyplina olimpijska, nie ma również organizowanych kwalifikacji krajowych – informuje gminny koordynator ds. sportu Eugeniusz Wojtarowicz - Jedynie takie turnieje, jak ten zorganizowany w Koszycach Wielkich, są okazją do sprawdzenia się zawodników tej niszowej jeszcze dyscypliny, oraz są szansą na jej spopularyzowanie.

Więcej…

Bajkowo i kolorowo na Festiwalu Przedszkolaka w Zgłobicach

Drukuj PDF

Przy słonecznej pogodzie, barwnych występach i bajkowych zabawach upłynął zorganizowany w niedzielę, 30 września przy Szkole Podstawowej w Zgłobicach, Festiwal Przedszkolaka „Gala Talentów”.

Przedszkolaki z trzynastu gminnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zaprezentowały na scenie swoje zdolności. Były śpiewy pięknych piosenek, energiczne tańce oraz recytacje wierszy. Tą szeroką gamę talentów oceniali w jury ks. katecheta Tomasz Gomulec ze zgłobickiej parafii, z-cy wójta Elżbieta Chrząszcz i Sławomir Wojtasik, przewodnicząca rady gminy Wiesława Mitera oraz dyrektor zgłobickiego ośrodka wsparcia dziennego Danuta Warchoł. Niestety, mimo tak szacownego grona w jury, nie udało wyłonić się zwycięzcy. Wszyscy występujący dostali głos „na tak”, a tym samym ich talent został oceniony najwyższą notą.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.