Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację.

Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację

Gmina Tarnów ubiega się o dofinansowanie dla projektu pn. „Redukcja emisji CO2 w Gminie Tarnów poprzez wymianę źródeł  ciepła w gospodarstwach domowych” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Pozyskane fundusze mają przyczynić...

Czytaj więcej...

Informacja

Drukuj PDF

Informujemy, że mamy wolne terminy na wynajem sal bankietowych w Domach Ludowych:
Andrzejki 2017: Domy Ludowe w Błoniu, Radlnej, Nowodworzu, Zbylitowskiej Górze.
Sylwester 2017: Domy Ludowe w Błoniu oraz Radlnej.
Szczegóły w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów pod numerem telefonu 14 688-01-37.

Domy Ludowe zapraszają na bezpłatne zajęcia, kursy i warsztaty dla każdego!

Drukuj PDF

Chcesz nauczyć się nowych rzeczy? Zadbać o zdrowie i kondycję? Rozwijać swoje hobby w grupie? Teraz nic prostszego! Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza na kursy, warsztaty i zajęcia do Domów Ludowych w Błoniu, Nowodworzu i Zbylitowskiej Górze.

Więcej…

Kolorowo i tanecznie na Festiwalu Kultury Dziecięcej w Zgłobicach

Drukuj PDF

„Mali giganci” – pod takim hasłem przebiegł tegoroczny Festiwal Kultury Dziecięcej, który odbył się w niedzielę,  10 września na terenie obok Szkoły Podstawowej w Zgłobicach. Zespoły złożone z przedszkolaków i uczniów oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Tarnów, prezentowały na scenie przygotowane przez siebie występy artystyczne.  Było więc kolorowo, tanecznie  i przede wszystkim – wesoło.

Więcej…

Gmina Tarnów pożegnała lato w Łękawce

Drukuj PDF

Koncertami Mateusza Mijala i Marioo, konkursem latawca, pokazami strażackimi, okolicznościowym tortem i zabawą taneczną gmina Tarnów pożegnała tegoroczne lato. Festyn z mnóstwem atrakcji odbył się w ubiegłą sobotę, 9 września w Łękawce, kończąc tegoroczne wydarzenia plenerowe.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Zaproszenie

Drukuj PDF

Tarnowskie Wodociągi - informacja

Drukuj PDF

Tarnowskie Wodociągi informują, iż w związku z  wykonywaniem  prac awaryjnych  i rozbudową sieci wodociągowej w dniu 11.09.2017 r (poniedziałek) w godzinach od 8.00 do 15.00  będzie przerwa w dostawie wody w miejscowości Wola Rzędzińska od budynku nr 211  do końca miejscowości i cała Jodłówka-Wałki

Remiza OSP w Jodłówce – Wałkach wyremontowana za fundusze z „Małopolskich Remiz”

Drukuj PDF

 

Remiza OSP w Jodłówce – Wałkach została wyremontowana. Gmina Tarnów pozyskała na ten cel dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach tegorocznej edycji konkursu „Małopolskie Remizy”. W remizie wyremontowano garaż, wymieniono posadzkę, instalację elektryczną, a także zakupiono wyposażenie w postaci szafek ubraniowych. Kwota pozyskanej dotacji to ponad 35 tysięcy złotych, pozostałe środki niezbędne do wykonania remontu pochodzą z budżetu gminy Tarnów.

Więcej…

Pierwsza siłownia „pod chmurką” w gminie Tarnów już działa

Drukuj PDF

Mieszkańcy mogą już korzystać z pierwszej siłowni plenerowej w gminie Tarnów, która powstała na terenie obok Szkoły Podstawowej Nr 2 w Woli Rzędzińskiej. Sprzęt zakupił miejscowy Klub Sportowy „Relax”. Miejsce przyjazne amatorom ćwiczeń „pod chmurką” zostało wyposażone w urządzenia jak: atlas, orbitrek, steper czy biegacz. - Dziękujemy Klubowi Sportowemu „Relax”  na czele z Prezes Ewą Buczyńską za zakup sprzętu, dzięki czemu udostępniliśmy mieszkańcom pierwszą w naszej gminie siłownię w plenerze. Mamy nadzieję, że zachęci to mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i stanie się miejscem spotkań – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł i jak zapowiada, już wkrótce podobne siłownie „pod chmurką” pojawią się w kolejnych miejscowościach gminy Tarnów.

Więcej…

Konkurs fotograficzny „Miejsca Sakralne Gminy Tarnów”. Czekamy na Twoje zdjęcia!

Drukuj PDF

Lubisz robić zdjęcia, chwytać piękne chwile, fotografia jest Twoją pasją? Zrobiłeś niezwykłe zdjęcie kościoła, kapliczki, cmentarza wojennego, przydrożnego krzyża czy innego obiektu sakralnego z terenu gminy Tarnów?

To zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zamieszkałych na terenie gminy Tarnów, bez względu na wiek, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Zdjęcia do konkursu prosimy przesyłać do dnia 31 października na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wraz z wypełnioną kartą zgłoszeń.

Na autorów najpiękniejszych fotografii  czekają nagrody - m.in. aparat fotograficzny i tablety. Poniżej zamieszczamy Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeń.

REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZEŃ

Rok Szkolny 2017 / 2018 w gminie Tarnów rozpoczęty

Drukuj PDF

W Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych uczniowie szkół z gminy Tarnów, rodzice, dyrektorzy szkół, nauczyciele, przedstawiciele samorządu oraz zaproszeni goście uczestniczyli w inauguracji roku szkolnego 2017/2018 w Gminie Tarnów.

W tym roku, zgodnie z ministerialnym rozporządzeniem rok szkolny rozpoczął się w poniedziałek, 4 września. Na uroczyste, gminne rozpoczęcie roku szkolnego przybyli uczniowie, dyrektorzy szkół i pracownicy oświaty, poczty sztandarowe z gminnych szkół, a także przedstawiciele samorządu i goście, wśród których znaleźli się m.in. dyrektor tarnowskiej Delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski, radna wojewódzka Anna Pieczarka, radna powiatowa Krystyna Dudoń, radni gminy Tarnów: Wiesława Mitera, Jan Nowak, Eugeniusz Wojtarowicz, Marek Cichy, Zbigniew Partyński, Marek Cichy, wójt Grzegorz Kozioł, zastępca wójta Sławomir Wojtasik, Dyrektor Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów Adam Ryba.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.