Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację.

Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację

Gmina Tarnów ubiega się o dofinansowanie dla projektu pn. „Redukcja emisji CO2 w Gminie Tarnów poprzez wymianę źródeł  ciepła w gospodarstwach domowych” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Pozyskane fundusze mają przyczynić...

Czytaj więcej...

Zielony Pierścień Tarnowa - wycofanie naborów

Drukuj PDF

Zielony Pierścień Tarnowa informuje, iż zaplanowane na czas  od 8 do 29 września br. Nabory:

• nr 5 w zakresie budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej oraz

• nr 6 w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, przez: podejmowanie działalności gospodarczej

zostają wycofane do czasu dostosowania Procedury oceny i wyboru operacji w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW 2014-2020 realizowanych przez podmioty inne niż LGD (operacje indywidualne) do znowelizowanej  Ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowych w perspektywie finansowej 2014-2020 oraz niektórych innych ustaw.

O nowym terminie naborów poinformujemy w najszybszym możliwym czasie.

Informacja - VI Gminne Miodobranie

Drukuj PDF

 

Informujemy, że z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, VI Gminne Miodobranie, które miało odbyć się w dniu dzisiejszym w Woli Rzędzińskiej, zostaje odwołane.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Drukuj PDF


Informujemy,
iż Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018
odbędzie się w najbliższy poniedziałek,
4 września o godz. 11.00 w Centrum Kultury i Sportu
w Koszycach Małych.

Basen w Woli Rzędzińskiej otwarty od października

Drukuj PDF

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów informuje, że basen w Woli Rzędzińskiej do końca września będzie nieczynny z powodu remontu. Wszystkich amatorów pływania, zarówno grupy jak i osoby indywidualne, zapraszamy do korzystania z odnowionych wnętrz basenu początkiem października.

Wszelkich informacji udziela Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów pod numerem telefonu 14-688-01-37.

Będzie nowe ogrodzenie szkoły w Koszycach Wielkich

Drukuj PDF

Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich wkrótce zyska nowe ogrodzenie. Przetarg na realizację inwestycji został już rozstrzygnięty. Zakres robót obejmie rozbiórkę istniejącego i budowę nowoczesnego ogrodzenia z gabionów wypełnionych kamieniem. Ogrodzenie będzie posiadało bramy przesuwne.

- Zdecydowaliśmy się na niestandardowe rozwiązanie – budowę ogrodzenia z gabionów. Są one bardzo trwałe, według ekspertów ogrodzenia gabionowe swoją trwałością przewyższają nawet te wykonane z betonu. Wyróżnia je odporność na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych – informuje zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik.

Fundusze na inwestycję pochodzą ze środków budżetowych gminy Tarnów. Ogrodzenie będzie gotowe jeszcze w tym roku.

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 dyrektorów szkół regionu

Drukuj PDF

W ubiegły piątek, 25 sierpnia w hali widowiskowo-sportowej w Koszycach Wielkich odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018, spotkaniem i naradą dyrektorów wszystkich szkół z terenu miasta Tarnowa i powiatów bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego z Małopolskim Kuratorem Oświaty. – Chcemy przygotować dyrektorów do zadań, które ich czekają w nowym roku. Przybliżamy również wszelkie zmiany w prawie, które się pojawiły w związku z reformą edukacji – mówiła o celu spotkania Halina Cimer, zastępca Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Spotkanie otwarł zaś dyrektor tarnowskiej delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski, witając przybyłych gości, wśród których znaleźli się parlamentarzyści Anna Czech i Wiesław Krajewski, Wojewoda Małopolski Józef Gawron, radna Województwa Małopolskiego Anna Pieczarka, przedstawiciele samorządów i związków zawodowych. Gminę Tarnów reprezentował wójt Grzegorz Kozioł.

Więcej…

Wieniec z Gminy Tarnów najpiękniejszy w Małopolsce

Drukuj PDF

Wieniec z Gminy Tarnów wygrał Wojewódzki Konkurs Wieńca Dożynkowego w trakcie tegorocznych, 19 Dożynek Województwa Małopolskiego, które odbyły się w niedzielę, 27 sierpnia w Bobowej, w powiecie gorlickim. Teraz wieniec z Gminy Tarnów, z Poręby Radlnej,  będzie reprezentował Małopolskę 16 i 17 września podczas tegorocznych Dożynek Prezydenckich w Spale. –  Jest to wielkie wyróżnienie dla całej naszej gminy. Serdecznie gratuluję grupie wieńcowej z Poręby Radlnej, pod przewodnictwem Pana Jana Skórki – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Zwycięski wieniec jest tradycyjny, nawiązujący kształtem do korony.  Jest podziękowaniem za szczęśliwie zebrane plony, z wykorzystaniem ostatniej pozostawionej w polu kępy zboża zwanej "przepiórką", która symbolizuje dostatek  i urodzaj w przyszłym roku. Podstawa wieńca wypleciona jest z żyta. W podstawę wmontowane zostały cztery promieniste łuki wyplecione z pszenicy i jęczmienia, co w kompozycji stanowi okazałe pióropusze. W górnej części znajduje się korona wypleciona z lnu, ozdobiona kwiatami z liści kukurydzy. Ważnym elementem jest zwieńczenie całej formy wieńca, w wierzchołek wpleciono krzyż.  Najważniejsze, centralne  miejsce w wieńcu zajmuje chleb.

Więcej…

Na festynie ze zlotem samochodów zabytkowych w Tarnowcu

Drukuj PDF

Zabytkowe samochody, zawody sportowe, występy z tańcami i śpiewem oraz zabawa taneczne to tylko niektóre atrakcje, które czekały na wszystkich mieszkańców biorących udział w festynie rodzinnym „Na sportowo”. Organizatorzy, Wójt Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tanów zaprosiły na niego w minioną sobotę, 26 sierpnia na teren boiska „Orlik” w Tarnowcu.

Więcej…

OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 6/2017

Drukuj PDF

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie – Zielony Pierścień Tarnowa działające na terenie gmin: Lisia Góra, Skrzyszów, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Żabno, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu: - rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, przez: podejmowanie działalności gospodarczej objętego strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

TREŚĆ OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 5/2017

Drukuj PDF

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie – Zielony Pierścień Tarnowa działające na terenie gmin: Lisia Góra, Skrzyszów, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Żabno, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu: - budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

TREŚĆ OGŁOSZENIA

Liga Orlikowa Gminy Tarnów – Zgłoś drużynę!

Drukuj PDF

Lubisz grać w piłkę nożną? Masz kilku znajomych, którzy podzielają Twoją pasję? Zbierz drużynę i zgłoś się do Ligii Orlikowej Gminy Tarnów! Będzie okazja na rywalizację z innymi, aktywne spędzenie wolnego czasu, a także wygranie nagród. Zapisy trwają do końca sierpnia.

Rozgrywki Ligi Orlikowej Gminy Tarnów wystartują 6 września i będą się odbywały w każdą środę od godz. 19:00 na boisku „Orlik” w Tarnowcu. Mecze będą rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Drużyna może liczyć minimum 7, a maksymalnie 11 zawodników. Zgłoszenia można dostarczyć na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w tytule Liga Orlikowa Gminy Tarnów 2017) lub bezpośrednio do organizatora - Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów.

Szczegóły pod adresem:
http://gmina.tarnow.pl/ligaorlikowa

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.