Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie Parafialnego Domu Kultury w Woli Rzędzińskiej

Drukuj PDF

W sobotę, 15 września, w Woli Rzędzińskiej miało miejsce uroczyste otwarcie i poświęcenie Parafialnego Domu Kultury, w którym wzięli udział gospodarze, czyli wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł i ksiądz proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy Stanisław Morańda, Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera, sołtys wsi Mieczysław Nytko oraz radni, dyrektorzy szkół, księża, a także licznie zgromadzeni mieszkańcy.

Więcej…

Pierwsze miejsce na Dożynkach Prezydenckich w Spale!

Drukuj PDF

Wieniec z Gminy Tarnów, z Poręby Radlnej zdobył pierwsze miejsce na Dożynkach Prezydenckich w Spale!!!!!! Zapraszamy jutro na transmisję w TVP1!!!!!! Gratulujemy!!!!!!

Więcej…

„W krainie jaskiń” wycieczka Seniorów do Ojcowa

Drukuj PDF

W czwartek, 13 września, ponad 200 Seniorów wyruszyło na wycieczkę do Ojcowa, by znaleźć się „W krainie jaskiń”. Ogromne wrażenie zrobił na zwiedzających zamek w Pieskowej Skale oraz roztaczający się wokół niego widok. O historii i przeznaczeniu budowli w poszczególnych wiekach, położonej w Dolinie Prądnika, na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego, opowiadali wycieczkowiczom przewodnicy.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Gmina Tarnów otrzymała dofinansowanie na instalację odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców

Drukuj PDF

Gmina Tarnów za pośrednictwem Stowarzyszenia Zielony Pierścień Tarnowa otrzymała dofinansowanie w wysokości ponad 700 tys. zł na instalację odnawialnych źródeł energii, czyli paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła dla mieszkańców.

Uzyskanie dofinansowania było możliwe dzięki członkostwu gminy Tarnów w Stowarzyszeniu Zielony Pierścień i tym samym udziałowi w projekcie „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020.

Więcej…

Dofinansowanie na budowę dróg transportu rolnego

Drukuj PDF

Gmina Tarnów złożyła wniosek do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na budowę dróg transportu rolnego. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w związku z czym gmina otrzymała kwotę w wysokości ponad 100 tys. zł.

Dzięki pozyskanym funduszom udało się wykonać drogę dojazdową w Zgłobicach wzdłuż Dunajca o długości 865 m. Całość inwestycji po przetargu to koszt ok. 200 tys. zł. Kolejne prace obejmą budowę fragmentu nakładki na drodze bocznej od drogi tzw. Na Borki w miejscowości Nowodworze w kierunku ul. Południowej w miejscowości Tarnowiec. Zakres prac obejmie odcinek o długości ok. 300 m.

Więcej…

Ruszają darmowe szczepienia dla seniorów przeciw grypie

Drukuj PDF

Gmina Tarnów rozpoczyna akcję darmowego szczepienia przeciw grypie skierowaną do seniorów. Każdy, kto ukończył 65 rok życia i jest zameldowany na terenie gminy Tarnów, może zgłaszać się już od dnia 14 września do wybranych placówek medycznych, z którymi gmina podpisała właśnie umowę na wykonanie szczepień.

Więcej…

Pożegnanie lata w Łękawce z zespołem Piękni i Młodzi

Drukuj PDF

 


Mieszkańcy gminy Tarnów, a także okolicznych miejscowości, wspólnie bawili się podczas „Pożegnania lata” w Łękawce, 8 września. Atrakcji nie było końca, zwłaszcza że ze sceny cały czas rozbrzmiewały muzyczne hity disco polo. Wyczekiwaną przez wszystkich gwiazdą wieczoru był zespół PIĘKNI i MŁODZI, który temperaturę wieczoru rozgrzał do maksimum.

Więcej…

Pierwsze mecze Gminnej Ligi Orlikowej za nami

Drukuj PDF

W Tarnowcu, na boisku „Orlik”, 5 września miała miejsce inauguracja Gminnej Ligi Orlikowej Piłki Nożnej. Do Ligi zgłosiło się łącznie 8 drużyn, które podczas kolejnych tygodni będą walczyły o Puchar Wójta Gminy Tarnów.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Podziękowania dla Mecenasów Dożynek Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Tarnów składają serdeczne podziękowania dla wszystkich Mecenasów, Sponsorów i Partnerów Dożynek Gminy Tarnów – firm, instytucji oraz osób prywatnych za wkład finansowy i rzeczowy, a także zaangażowanie w przygotowanie największego wydarzenia kulturalnego w regionie tarnowskim – Dożynek Gminy Tarnów, które odbyły się w dniach 11-12 sierpnia 2018 r. w Zbylitowskiej Górze.

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.