Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Pierwszy śnieg nie zaskoczył drogowców w Gminie Tarnów

Drukuj PDF

Wraz z pojawieniem się pierwszych opadów śniegu, drogowcy w gminie Tarnów wyruszyli na drogi. Firmy, które w bieżącym roku będą dbały o odśnieżanie i posypywanie naszych dróg zostały wybrane jeszcze we wrześniu. Zimowe utrzymanie dróg obejmuje zwalczanie śliskości przez posypywanie solą i piaskiem oraz odśnieżanie dróg gminnych.

Więcej…

„Bezpieczna zima Seniora” – spotkania w Domu Ludowym w Radlnej

Drukuj PDF

Wykład o bezpieczeństwie seniora w zimie przeprowadzony przez specjalistę rehabilitacji ruchowej oraz omówienie planu aktywizacji seniorów w roku 2018 to główne punkty spotkań członków Klubów Seniora, które odbyły się w minionym tygodniu, w Domu Ludowym w Radlnej. Organizatorem było gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. W spotkaniach udział wzięli też przedstawiciele samorządu, radni oraz sołtysi gminnych miejscowości.

Więcej…

Święty Mikołaj odwiedzi Przedszkolaki

Drukuj PDF

Już w najbliższych dniach do wszystkich dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Tarnów
dotrze z prezentami Święty Mikołaj. HARMONOGRAM

Ładowanie nagrania ...

Obradowała Młodzieżowa Rada Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Kolejna w obecnej kadencji sesja Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów odbyła się we wtorek, 28 listopada w Domu Ludowym w Nowodworzu. Gościem spotkania była Maria Golonka, kierownik Referatu Spraw Społeczno-Administracyjnych Urzędu Gminy Tarnów. Tematem przewodnim obrad stały się więc sprawy bliskie wszystkim nam jak chociażby wyrabianie dowodów osobistych. Młodzi radni w dyskusji poruszali również sprawy funkcjonowania Urzędu Gminy.

Więcej…

Konferencja dotycząca bezpieczeństwa i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Drukuj PDF

W dniu 23 listopada 2017 roku w Hali Widowisko-Sportowej w Koszycach Wielkich odbyła się konferencja poświęcona bezpieczeństwu, zagrożeniom związanym z „cyberprzemocą” oraz organizacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Uczestnikami byli dyrektorzy oraz pedagodzy szkół i placówek oświatowych powiatów tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego oraz miasta Tarnów. Spotkanie było współorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i Komendę Wojewódzką Policji. Udział w niej wziął wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Więcej…

OGŁOSZENIE O NABORZE Nr 9/2017

Drukuj PDF

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie – Zielony Pierścień Tarnowa działające na terenie gmin: Lisia Góra, Skrzyszów, Tarnów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Żabno, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu:

- rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną dalej LSR, w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

TREŚĆ OGŁOSZENIA

Spalił się dom. Rodzina ze Zbylitowskiej Góry straciła wszystko. Apel o pomoc!

Drukuj PDF

Bez dachu nad głową została trzyosobowa rodzina ze Zbylitowskiej Góry, której doszczętnie spalił się dom. Drewniany budynek jednorodzinny zaczął płonąć około godziny drugiej w nocy z wtorku na środę. Pożar gasiły jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych ze Zbylitowskiej Góry oraz Zgłobic, a także 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Akcja gaśnicza zakończyła się po kilku godzinach. Jak mówią strażacy, prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej.

Więcej…

Tańsze bilety dla mieszkańców, bezpłatnie dla gminnych szkół – Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza

Drukuj PDF

Od dnia dzisiejszego czynne jest, po przeprowadzonym remoncie, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej, gdzie korzystać można z basenu, a także dodatkowych urządzeń, w tym sauny.  By zachęcić mieszkańców do rekreacji na wodnych atrakcjach, wstęp przez najbliższy tydzień, do 1 grudnia jest bezpłatny.

Więcej…

Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza już od najbliższego piątku

Drukuj PDF

Już od najbliższego piątku 24 listopada, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza wszystkich miłośników pływania po przerwie. Zakończył się właśnie remont obiektu, który objął niezbędne prace naprawcze basenu, malowanie ścian, modernizację wentylacji, a także zakup nowego wyposażenia. Co więcej, przez pierwszy tydzień, do dnia 1 grudnia, korzystanie z basenu będzie bezpłatne. Przypomnijmy, że od sierpnia administratorem obiektu jest Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Więcej…

Stypendia Michaela Leiera na kolejny rok przyznane

Drukuj PDF

Dziesięciu uczniów gminnych szkół otrzymało na bieżący rok szkolny stypendium językowe im. Michaela Leiera, Honorowego Obywatela Gminy Tarnów, właściciela firmy LEIER Polska S.A.   Stypendium obejmuje bezpłatny kurs języka niemieckiego, który zakończy się wyjazdem na obóz językowy.

Przypomnijmy, iż Michael Leier zobowiązał się przekazywać gminie Tarnów co roku kwotę 5 tysięcy Euro na stypendia językowe dla najzdolniejszej młodzieży. Pierwsi, ubiegłoroczni stypendyści zakończyli kurs lipcowym wyjazdem na obóz językowy. – Dzięki stypendium dużo lepiej mówię po niemiecku, nie mam problemu z rozmową. Od wyjazdu na obóz z jeszcze większym zapałem uczę się języka – mówi Julia Zając z Tarnowca, ubiegłoroczna styendystka.

Więcej…

Gmina świętowała Narodowy Dzień Niepodległości z Krzysztofem Krawczykiem

Drukuj PDF

Msza św. w intencji Ojczyzny, biało – czerwone barwy, wspólny śpiew pieśni patriotycznych, poczęstunek węgierskim gulaszem i żołnierską grochówką, koncert jazzowy oraz niezwykły koncert legendy polskiej sceny muzycznej – Krzysztofa Krawczyka. Tak gmina Tarnów świętowała Narodowy Dzień Niepodległości, 11 listopada w hali widowiskowo – sportowej w Koszycach Wielkich.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.