Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Zaproszenie

Drukuj PDF

Sołtys Łękawki wyróżniony w konkursie na Najlepszego Sołtysa Małopolski

Drukuj PDF

Sołtys Łękawki Zbigniew Filar zdobył wyróżnienie w konkursie na Najlepszego Sołtysa Małopolski. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 4 sierpnia w Brzezince, w gminie Zabierzów koło Krakowa. Tradycja konkursu sięga już 20 lat, jego organizatorami są Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów oraz Województwo Małopolskie. Zwyczajowo wydarzenie to ma miejsce w sołectwie ubiegłorocznego laureata. W tym roku ten zaszczytny tytuł został przyznany Józefowi Franczykowi, sołtysowi Melsztyna z gminy Zakliczyn. Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów również doceniło Zbigniewa Filara poprzez nadanie mu wyróżnienia.

Więcej…

W Tarnowcu trenują „po angielsku” - ENGLISH FOOTBALL CAMP 2018

Drukuj PDF

Młodzi piłkarze z Tarnowca mają niezwykłą możliwość trenować i jednocześnie uczyć się języka. A to dzięki profesjonalnemu kursowi English Football Camp 2018, który od końca lipca trwa na obiektach Klubu Sportowego Tarnowiec. Kurs English Football Camp 2018 jest organizowany przez Akademię Piłkarską ”ENGLISH FOOTBALL”, która od września tego roku we współpracy ze Szkołą Podstawową w Tarnowcu prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci. Zajęcia są prowadzone przez trenerów z Anglii, którzy każdego dnia przygotowują dla uczestników treningi piłkarskie oraz warsztaty językowe. W kursie udział bierze 60 zawodników w wieku od 5 do 14 lat, głównie są to zawodnicy klubów oraz szkółek piłkarskich z regionu tarnowskiego.

W oficjalnym rozpoczęciu kursu udział wziął wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł życząc trenerom miłego pobytu w Polsce, zaś młodym zawodnikom rozwijania swojej sportowej pasji.

Więcej…

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY TARNOW

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów przypomina o możliwości składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolniczej. W sprawie zwrotu podatku należy zgłaszać się do Urzędu Gminy Tarnów do pokoju 107 z fakturami VAT za okres od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 lipca 2018r. Termin składania wniosków od 1- 31 sierpnia 2018r.

Wielki sukces Manii Pomagania – blisko 50 tysięcy dla Julii, Alexa i Weroniki

Drukuj PDF

Tegoroczna „Mania Pomagania”, szósta akcja charytatywna organizowana wspólnie Gminę Tarnów i radio RDN Małopolska przyniosła blisko 50 tysięcy złotych. Pieniądze trafiły już do trójki chorych dzieci z gminy Tarnów. Przypomnijmy, że w tym roku zbieraliśmy dla Julki, Weroniki i Alexa. To dla nich w Koszycach Małych zagrały zespoły InoRos i Kombii, a wydarzenie przyciągnęło prawdziwe tłumy. Podsumowanie akcji „Mania Pomagania” odbyło się w dniu dzisiejszym na antenie radia RDN Małopolska.

– Słuchacze radia oraz mieszkańcy regionu nie zawiedli – mówił dyrektor Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, ks. Jacek Miszczak. – Za każdym razem jest cudownie i w tym roku oczywiście było cudownie. Martwiliśmy się i pogodą, i różnymi innymi rzeczami. Jednak do Koszyc przybyło mnóstwo ludzi, tak zwanych „maniaków pomagania” i otwarli szeroko swoje serca – dodaje.

Więcej…

Ostrzeżenie

Drukuj PDF

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE - OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE ZBIORCZO NR 49

Sylwetki Starostów Dożynek Gminy Tarnów 2018

Drukuj PDF

Już 11 i 12 sierpnia w Zbylitowskiej Górze największe święto naszej lokalnej społeczności - Dożynki Gminy Tarnów. Tradycyjnie, to Starostowie Dożynek Gminy Tarnów będą pełnili w ich trakcie jedną z najważniejszych ról. Poznajmy osoby, które będą pełnić funkcję Starostów Dożynek Gminy Tarnów 2018.

Więcej…

Pamięci poległych harcerzy

Drukuj PDF

W niedzielę, 29 lipca w Białej odbyły się uroczyste obchody upamiętniające bohaterską śmierć trzech żołnierzy „Szarych Szeregów” plutonu z Mościc w walce z Niemcami. Wydarzenia te rozegrały się 29 lipca 1944 roku i miały związek z wywiezieniem z okupowanej Polski do Londynu zdobytych przez wywiad Armii Krajowej części rakiet V2.

Więcej…

Na folkową nutę – Festyn Rodzinny w Białej

Drukuj PDF

Ludowe tańce, kolorowe stroje i folkowe przyśpiewki mieli okazję podziwiać mieszkańcy Białej i okolic w trakcie festynu rodzinnego „Na folkową nutę”, który odbył się w minioną sobotę, 28 lipca  w Białej. Miejscem spotkania był teren obok remizy OSP. Wydarzenie rozpoczęły jednak zabawy dla dzieci, które były pokazem tego, na co mogą liczyć wszystkie przedszkolaki, które już od września będą chodziły do tworzonego właśnie niepublicznego przedszkola w Białej. Następnie scenę opanował ludowy folklor w wykonaniu kapel i zespołów. Tarnowskie „Kumotry” zaprezentowały nasze regionalne przyśpiewki i piosenki. Kapela „W Kuźni u Kowala” z akompaniamentem muzycznym wykonała znane i lubiane pieśni ludowe. Do tańca porwał zaś wszystkich, zarówno krakowskim jak i lubelskim folklorem zespół „Bobrowianie”.

Więcej…

Zaproszenie na uroczystość

Drukuj PDF

Zaproszenie na Festyn Rodzinny

Drukuj PDF

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.