Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację.

Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację

Gmina Tarnów ubiega się o dofinansowanie dla projektu pn. „Redukcja emisji CO2 w Gminie Tarnów poprzez wymianę źródeł  ciepła w gospodarstwach domowych” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Pozyskane fundusze mają przyczynić...

Czytaj więcej...

Janusz Tadel, sołtys Radlnej, zajął II miejsce w konkursie na „Najlepszego sołtysa Małopolski 2016”!

Drukuj PDF

Sołtys Radlnej Janusz Tadel zajął II miejsce w konkursie na „Najlepszego sołtysa Małopolski 2016”. Konkurs na najlepszego sołtysa Małopolski organizuje Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wspólnie z Województwem Małopolskim. O zwycięstwie w konkursie decyduje ocena pracy sołtysa, w tym: inwestycje zrealizowane w sołectwie z inicjatywy sołtysa, współpraca z samorządem gminnym i mieszkańcami oraz inicjatywy lokalne podjęte i realizowane przez sołtysa, w tym przedsięwzięcia kulturalne i promocyjne. Zgodnie z tradycją konkursu, tegorocznych laureatów przedstawiono podczas finału, który zorganizował gospodarz sołectwa Radgoszcz II Eugeniusz Stanek – sołtys roku 2015. – Serdecznie gratuluję Panu sołtysowi Radlnej, jest to duże wyróżnienie i docenienie zarówno jego pracy, jak i całej miejscowości, której rozwój w ostatnich latach został dostrzeżony – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Rusza budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej w Tarnowcu

Drukuj PDF

Będzie bezpieczniej i wygodniej zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Przetarg na nowy chodnik przy drodze wojewódzkiej w Tarnowcu został już rozstrzygnięty. Pieniądze na sfinansowanie inwestycji pochodzą częściowo z Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, na który w ubiegłym zagłosowali sami mieszkańcy naszej gminy.

Więcej…

Z Varius Manx, folklorem i tradycją – Dożynki Gminy Tarnów 2017

Drukuj PDF

Tysiące mieszkańców regionu świętowały z gminą Tarnów tegoroczne dożynki. Dwudniowe Święto Plonów odbyło się w dniach 12-13 sierpnia na stadionie w Zbylitowskiej Górze. Przypomniało staropolską tradycję obrzędami i konkursem wieńców, zaś na scenie wystąpili Zespół Pieśni i Tańca Świerczkowiacy, Passionart, The Seeds oraz Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Na uczestników czekała również moc atrakcji w tym loteria fantowa, lot balonem, darmowy poczęstunek czy wesołe miasteczko. Gmina Tarnów po raz kolejny pokazała, jak połączyć tradycyjne świętowanie z nowoczesną zabawą.

Więcej…

Zapowiedź

Drukuj PDF
Ładowanie nagrania ...

Bitwa Warszawska 1920

Drukuj PDF

Dożynki Gminy Tarnów - transmisja na żywo!

Drukuj PDF

W dniu 13 sierpnia, od godz. 14:00 zapraszamy na transmisję na  żywo z Dożynek Gminy Tarnów. Transmisja będzie dostępna pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=NAzsqXjpFAE

Zapowiedź

Drukuj PDF

Zmiana organizacji ruchu na czas Dożynek Gminy Tarnów

Drukuj PDFInformujemy, iż w związku z wydarzeniem – Dożynkami Gminy Tarnów
w Zbylitowskiej Górze nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu.

„Na folkową nutę” w Białej

Drukuj PDF

Przy upalnej pogodzie, w rytm folkowych nut i w celu pomocy – tymi słowami najlepiej można określić piknik rodzinny, który odbył się  w minioną sobotę, 5 sierpnia w Białej. Miejscem spotkania mieszkańców był teren obok remizy OSP. Już od godzin popołudniowych na całe rodziny czekały atrakcje, w tym konkursy i zabawy z tańcem. Najmłodsi korzystali z placu zabaw z dmuchanymi zamkami i zjeżdżalniami, starsi zaś mogli wsłuchiwać się w radosne nuty folkowej muzyki. Na scenie wystąpili najpierw Zalasowianie. Grupa oprócz śpiewów regionalnych i tańców, urozmaiciła występ wesołymi anegdotami i opowiadaniami. Następnie zespół ludowy Bobrownianie zaprezentował staropolskie tańce ludowe, w których swoich sił mogli spróbować również uczestnicy pikniku.

Więcej…

Będzie winda w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze

Drukuj PDF

Gminie Tarnów udało się pozyskać dofinansowanie na budowę windy w Domu Ludowym w Zbylitowskiej Górze. Przetarg na realizację inwestycji został już rozstrzygnięty, co oznacza, że już wkrótce udogodnienie zostanie oddane do użytku korzystających z budynku mieszkańców.

Dofinansowanie w kwocie 20 tysięcy złotych Gmina Tarnów pozyskała z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, w ramach przystosowania budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Całość inwestycji opiewa na kwotę 134 tysiące złotych. Winda będzie trzyprzystankowa, o napędzie elektrycznym. – Z Domu Ludowego chętnie korzystając mieszkańcy, którzy od pewnego czasu zgłaszali potrzebę zainstalowania w budynku windy. Są to osoby w każdym wieku, dlatego montaż windy jest niezbędny zarówno dla potrzeb osób niepełnosprawnych, jak i dla wygody wszystkich użytkowników budynku, w tym przede wszystkim osób starszych – informuje wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł. Zgodnie z założeniami przetargu, winda będzie zainstalowana do połowy listopada.

Zaproszenie

Drukuj PDF

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.