Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

W Tarnowcu powstaje mural upamiętniający Rotmistrza Witolda Pileckiego

Drukuj PDF

Już niedługo szkoła w Tarnowcu będzie mogła poszczycić się pięknym muralem poświęconym Rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu. Jego wykonawcą jest ceniony w Europie architekt, artysta malarz Ryszard Paprocki.

– Jestem niezmiernie dumny, że tak piękny mural, stanowiący swoisty pomnik Rotmistrza Witolda Pileckiego powstaje w gminnej miejscowości. Ważne jest także to, iż będzie on zdobił mury szkoły, która powinna być miejscem, gdzie przede wszystkim szerzy się pamięć o bohaterach narodowych – mówi wójt gminy Tarnów, Grzegorz Kozioł.

Więcej…

Liga Orlikowa Gminy Tarnów 2018 – Zgłoś drużynę!

Drukuj PDF

Startuje kolejna edycja Amatorskiej Ligi Orlikowej Gminy Tarnów! Jeśli lubisz grać w piłkę nożną i masz kilku znajomych, którzy podzielają Twoją pasję, już dziś zgłoś swoją drużynę! Będzie okazja na rywalizację z innymi, aktywne spędzenie wolnego czasu, a także wygranie nagród. Wójt Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek zapraszają więc wszystkich chętnych miłośników sportu do spróbowania swoich sił w gminnych rozgrywkach piłki nożnej. Zapisy trwają do końca sierpnia.

Więcej…

Rekordowa liczba uczestników na obchodach rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 w Woli Rzędzińskiej

Drukuj PDF

Rekordowa liczba uczestników przybyła na obchody rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 w Woli Rzędzińskiej. Świętowali wszyscy, rodziny z dziećmi, młodzież i seniorzy, zwłaszcza że paleta atrakcji była naprawdę szeroka. Defilada grup rekonstrukcji historycznej, piknik wojskowy, pokazy kawaleryjskie, wspólne śpiewanie pieśni niepodległych czy koncert zespołu Boys – to tylko niektóre punkty programu przygotowane przez organizatorów – Gminę Tarnów oraz Powiat Tarnowski.

Więcej…

Tysiące świętowały z Lady Pank Dożynki Gminy Tarnów 2018

Drukuj PDF

Kilkanaście tysięcy mieszkańców regionu świętowały z Gminą Tanów tradycyjne, dwudniowe Dożynki z obrzędami, konkursem wieńca, występami ludowymi. Gwiazdą wydarzenia był zespół Lady Pank, na scenie pojawili się również Kordian oraz Kapela Pieczarki. Organizatorzy w trakcie dwóch dni w Zbylitowskiej Górze przygotowali dla uczestników moc atrakcji dodatkowych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Więcej…

Nowy wygląd przystanków w gminie Tarnów

Drukuj PDF

Trwa malowanie przystanków autobusowych w gminie Tarnów. Odświeżone zostały już przystanki w Woli Rzędzińskiej i Jodłówce-Wałkach, obecnie odbywają się prace wzdłuż drogi wojewódzkiej, czyli od Tarnowca, przez Nowodworze, Porębę Radlną i Łękawkę. Kolejny etap obejmie następne miejscowości, gdyż gmina Tarnów konsekwentnie dąży do odnowienia wszystkich przystanków autobusowych znajdujących się na jej terenie. Zadanie to wykonywane jest przez firmę po wcześniejszym rozeznaniu cenowym gminy Tarnów i wyłonieniu najkorzystniejszej oferty.

Więcej…

Ruszył proces o tor samochodowy w Zbylitowskiej Górze

Drukuj PDF

W środę, 1 sierpnia odbyła się pierwsza rozprawa w sprawie toru samochodowego w Zbylitowskiej Górze. Sprawa trafiła do sądu już w 2017 roku, jednak właścicielka toru złożyła najpierw wniosek o zmianę sędziego, następnie zażalenie po nieuznaniu przez sąd tego wniosku, a w ostatnim czasie wniosek o przesunięcie terminu pierwszej rozprawy z powodów zdrowotnych. Sąd nie przychylił się do niego, dzięki czemu proces wreszcie ruszył.

Więcej…

Zakupiona działka dla szkoły w Błoniu

Drukuj PDF

Gmina Tarnów kupiła działkę o pow. 10 arów w Błoniu na potrzeby szkoły podstawowej. Jest to bardzo ważna inwestycja, gdyż umożliwi ona rozbudowę terenu szkolnego, co zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdy przybywa kolejnych uczniów, jest wręcz konieczne. Zakupiony grunt zapewni dodatkową powierzchnię dostępną dzieciom, zwłaszcza że oprócz szkoły podstawowej na tym terenie działa również przedszkole. Dzięki temu gmina może myśleć o wybudowaniu nowoczesnego placu zabaw w przyszłości służącemu uczącym się tam dzieciom. – Cieszę, że z tej kolejnej, istotnej dla rozwoju naszej miejscowości inwestycji – mówi Antoni Batko, sołtys Błonia.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Sołtys Łękawki wyróżniony w konkursie na Najlepszego Sołtysa Małopolski

Drukuj PDF

Sołtys Łękawki Zbigniew Filar zdobył wyróżnienie w konkursie na Najlepszego Sołtysa Małopolski. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 4 sierpnia w Brzezince, w gminie Zabierzów koło Krakowa. Tradycja konkursu sięga już 20 lat, jego organizatorami są Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów oraz Województwo Małopolskie. Zwyczajowo wydarzenie to ma miejsce w sołectwie ubiegłorocznego laureata. W tym roku ten zaszczytny tytuł został przyznany Józefowi Franczykowi, sołtysowi Melsztyna z gminy Zakliczyn. Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów również doceniło Zbigniewa Filara poprzez nadanie mu wyróżnienia.

Więcej…

W Tarnowcu trenują „po angielsku” - ENGLISH FOOTBALL CAMP 2018

Drukuj PDF

Młodzi piłkarze z Tarnowca mają niezwykłą możliwość trenować i jednocześnie uczyć się języka. A to dzięki profesjonalnemu kursowi English Football Camp 2018, który od końca lipca trwa na obiektach Klubu Sportowego Tarnowiec. Kurs English Football Camp 2018 jest organizowany przez Akademię Piłkarską ”ENGLISH FOOTBALL”, która od września tego roku we współpracy ze Szkołą Podstawową w Tarnowcu prowadzi zajęcia piłkarskie dla dzieci. Zajęcia są prowadzone przez trenerów z Anglii, którzy każdego dnia przygotowują dla uczestników treningi piłkarskie oraz warsztaty językowe. W kursie udział bierze 60 zawodników w wieku od 5 do 14 lat, głównie są to zawodnicy klubów oraz szkółek piłkarskich z regionu tarnowskiego.

W oficjalnym rozpoczęciu kursu udział wziął wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł życząc trenerom miłego pobytu w Polsce, zaś młodym zawodnikom rozwijania swojej sportowej pasji.

Więcej…

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY TARNOW

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów przypomina o możliwości składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolniczej. W sprawie zwrotu podatku należy zgłaszać się do Urzędu Gminy Tarnów do pokoju 107 z fakturami VAT za okres od dnia 1 lutego 2018r. do dnia 31 lipca 2018r. Termin składania wniosków od 1- 31 sierpnia 2018r.

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.