Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację.

Uzyskaj dofinansowanie na wymianę starego pieca - złóż deklarację

Gmina Tarnów ubiega się o dofinansowanie dla projektu pn. „Redukcja emisji CO2 w Gminie Tarnów poprzez wymianę źródeł  ciepła w gospodarstwach domowych” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Pozyskane fundusze mają przyczynić...

Czytaj więcej...

Rekordowa „Mania Pomagania” dla Ani, Gabrysi i Piotrusia

Drukuj PDF

Rekordowa kwota 90 tysięcy złotych została przekazana na leczenie i rehabilitację trójki dzieci z gminy Tarnów: Ani, Gabrysi i Piotrusia. To efekt „Mania Pomagania” zorganizowanej przez radio RDN Małopolska i Gminę Tarnów. Podsumowanie akcji, w której uczestniczyli rodzice dzieci, odbyło się dziś na antenie radia RDN Małopolska. Wzruszenia nie kryli rodzice dzieci, zaś organizatorzy radości z tak niesamowitych efektów wydarzenia.

- Efekt daje satysfakcję, po pierwsze kwota jest niewyobrażalna, a po drugie, nie mniej ważny jest efekt wychowawczy akcji, który udało nam się osiągnąć – mówił wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł. Jak dodawał dyrektor promocji radia RDN Małopolska Paweł Jucha – To niesamowite, iż taka ilość osób przyszła, płacąc za cegiełkę – wejściówkę, utożsamiając się z akcją pomocy dzieciom – mówił. Podziękowania, dla wszystkich, którzy włączyli się w akcję wyraziła Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Anna Pieczarka – Dziękuję każdemu, kto pojawił się w Koszycach Małych na koncercie, ale również tym, którzy włączyli się w organizację, przede wszystkim sponsorom wydarzenia, szkołom z terenu gminy Tarnów, jednostkom OSP, seniorom.

Więcej…

Umowa na dofinansowanie remontu „starej kaplicy” w Tarnowcu podpisana

Drukuj PDF

Na ręce wójta Grzegorza Kozioł, wicemarszałek Stanisław Sorys przekazał w środę, w Urzędzie Gminy Tarnów umowę gwarantującą dofinansowanie remontu budynku „starej kaplicy” w Tarnowcu. W spotkaniu, podczas którego przekazano umowę uczestniczyła również radna województwa małopolskiego Anna Pieczarka. Ze środków, pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 udało się pozyskać ponad 520 tys. zł. Dzięki dotacji, już wkrótce mieszkańcy Tarnowca i okolic będą mogli korzystać z nowoczesnego domu kultury. Swoją siedzibę znajdzie w nim również biblioteka.

Więcej…

Dotacja z Ministerstwa na remonty remiz strażackich w Gminie Tarnów

Drukuj PDF

Gmina Tarnów pozyskała dla trzech jednostek OSP: w Koszycach Małych, Koszycach Wielkich i Porębie Radlnej dotację z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dofinansowanie w kwocie 35 tysięcy złotych przeznaczone zostanie na remonty w remizach strażackich.

Dotacja celowa pozyskana została w ramach zadania "Przygotowanie jednostek OSP do działań ratowniczo gaśniczych" z "Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020". Środki mają bezpośredni wpływ na poprawę stanu technicznego remiz Ochotniczych Straży Pożarnych, co w konsekwencji wpływa na wzrost skuteczności działań ratowniczo-gaśniczych jednostek OSP na rzecz ochrony zdrowia, życia, mienia i środowiska.

Więcej…

Sylwetki Starostów Dożynek Gminy Tarnów 2017

Drukuj PDF

W dniach 12 i 13 sierpnia w Zbylitowskiej Górze odbędą się tegoroczne Dożynki Gminy Tarnów. Jak zawsze, jedną z najważniejszych ról podczas tego wydarzenia, pełnić będą Starostowie Dożynek Gminy Tarnów. Tradycyjnie, Starostowie wybrani zostali spośród przedstawicieli rolników i przedsiębiorców. Poznajmy osoby, które będą pełnić funkcję Starostów Dożynek Gminy Tarnów 2017.

Więcej…

Uroczystości w Białej

Drukuj PDF

W niedzielę, 30 lipca w Białej odbyły się uroczyste obchody upamiętniające potyczkę drużyny Szarych Szeregów z Mościc i bohaterską śmierć trzech jej żołnierzy w walce z Niemcami. Wydarzenia te rozegrały się 29 lipca 1944 roku i miały związek z jednym z najbardziej niezwykłych zdarzeń w historii Polskiego Państwa Podziemnego.

Więcej…

Złóż wniosek o 500+ na nowy okres

Drukuj PDF

Już od 1 sierpnia można składać wnioski o 500+ na nowy okres świadczeniowy. Dotyczy to rodzin zainteresowanych kontynuowaniem korzystania z tej formy wsparcia, jak i tych rodzin, które chcą dołączyć do programu „Rodzina 500 +”. Nowy okres świadczeniowy, rozpocznie się od 1 października. Złożenie wniosku w sierpniu zapewni ciągłość świadczenia.

Więcej…

1 sierpnia zawyją syreny w gminie Tarnów

Drukuj PDF

W gminie Tarnów, podobnie jak w innych regionach kraju, upamiętniona zostanie 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. 1 sierpnia o godz. 17, czyli w Godzinę "W", zawyją syreny. Sygnał alarmowy, który należy do systemu ostrzegania i alarmowania mieszkańców, będzie emitowany przez minutę.

Szczepienia przeciwko HPV i pneumokokom w Gminie Tarnów

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów informuje, że rozpoczynają się szczepienia profilaktyczne dzieci do lat 3 przeciwko pneumokokom oraz dziewcząt w wieku 13 lat przeciwko zakażeniom wirusem brodawczka ludzkiego (HPV). Ze szczepień mogą korzystać dzieci zameldowane na terenie Gminy Tarnów,  z wyjątkiem dzieci przebywających w placówkach sprawujących całodobową opiekę nad dziećmi pozbawionymi opieki rodzicielskiej oraz dzieci przebywających w żłobkach.

Więcej…

Kultura z dofinansowaniem

Drukuj PDF

Kolejne wydarzenia kulturalne z terenu gminy Tarnów uzyskały dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, w ramach drugiej w tym roku edycji konkursu „Mecenat Małopolski”. Środki pozyskało Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Tarnów na realizację dwóch projektów: „Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej” oraz „Łańcuch pokoleń - pamiętamy o bohaterach niepodległości”. Łączna kwota dofinansowania wynosi 11 tysięcy złotych.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Góralska zabawa pod zegarem w Radlnej

Drukuj PDF

W minioną sobotę, 22 lipca Wójt Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprosili mieszkańców Poręby Radlnej, Radlnej i okolic na festyn rodzinny, na terenie obok Domu Ludowego w Radlnej. Wydarzenie przebiegło w rytm góralskich nut, przede wszystkim w wykonaniu kapeli „Góralska Hora”.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.