Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Z życzeniami i kolędowaniem – Noworoczne Opłatki

Drukuj PDF

Styczeń w gminie Tarnów upłynął pod znakiem noworocznych spotkań opłatkowych dla osób w jesieni życia. Odbyły się one we wszystkich sołectwach gminy Tarnów, gromadząc najstarszych mieszkańców. Była moc życzeń, życzliwości, łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd.

Więcej…

Odbyła się kolejna sesja Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów

Drukuj PDF

W dniu 23 stycznia w Domu Ludowym w Nowodworzu odbyła się pierwsza w tym roku Młodzieżowa Sesja Rady Gminy Tarnów. Gościem wydarzenia był zastępca wójta gminy Tarnów Sławomir Wojtasik. Przybliżył on radnym obowiązki wykonywanej przez niego funkcji. Następnie dyskusja toczyła się wokół najważniejszych gminnych inwestycji, zarówno ubiegłorocznych jak i planowanych w roku bieżących. Młodzieżowych radnych zainteresowały tematy związane z samym procesem realizacji inwestycji, procesem planowania i wyboru wykonawcy. Obradom przysłuchiwali się pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Nowodworzu.

Więcej…

Gmina Tarnów wsparła tarnowskie organizacje i instytucje

Drukuj PDF

Gmina Tarnów wsparła tarnowskie instytucje i organizacje, z których działalności korzystają mieszkańcy naszej gminy.  - Jako samorząd, dużą uwagę kładziemy na sprawy społeczne. Naszym obowiązkiem więc jest wspieranie nie tylko organizacji i instytucji mających siedzibę na terenie naszej gminy, ale też tych, z których oferty korzystają mieszkańcy. Ważna jest współpraca z instytucjami, jak chociażby z Urzędem Pracy, która pozwala na zapewnienie pracy naszym mieszkańcom czy policją, jak też wsparcie dla miejsc aktywności młodych mieszkańców – mówi wójt Grzegorz Kozioł.

Więcej…

Policja kontroluje przejścia dla pieszych

Drukuj PDF

Komisariat Policji Tarnów Centrum informuje, że na terenie gminy Tarnów prowadzone są działania prewencyjne w rejonie przejść dla pieszych.

W ramach „Planu Działania Priorytetowego”, w  okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2018 roku systematycznymi kontrolami policyjnych patroli objęty został rejon przejścia dla pieszych przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Woli Rzędzińskiej, przecinającego drogę powiatową. Natomiast w okresie do 30 stycznia 2018 przejście dla pieszych przecinające drogę wojewódzką w pobliżu szkoły w Porębie Radlnej.

Więcej…

Oferta wynajmu

Drukuj PDF

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2.

Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala główna o powierzchni 63,45 m2 z oddzielony miejscem na bar oraz magazynem, zmywalnią, szatnią i trzema toaletami: męska, damska oraz dla osób niepełnosprawnych. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 38 m2.

Lokal samodzielny z osobnym wejściem, przystosowanym dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Lokal usytuowany jest na parterze nowego budynku, położonego w centrum miejscowości. Budynek monitorowany, o wysokim standardzie wykończenia, przy budynku znajduje się wygodny parking.
Stan wykończenia: podłoga  płytki ceramiczne,  okna PCV, gotowy do umeblowania, łazienki wykończone.
Media: prąd, woda, gaz, ogrzewanie.
Przeznaczenie lokalu: gastronomia, usługi, biuro, handel.

Cena: 800 zł netto +23% VAT, Szczegółowe informacje: tel. +48 600 712 810

!!! POLECAMY !!!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Gmina pozyskała 350 tysięcy dofinansowania rządowego na remont drogi w Woli Rzędzińskiej

Drukuj PDF

Aż 350 tysięcy złotych rządowego dofinansowania zdobyła Gmina Tarnów na remont drogi gminnej w Woli Rzędzińskiej – biegnącej od kościoła i szkoły w kierunku Jodłówki Wałek.

Fundusze pozyskano z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 – 2019.

– Całość inwestycji to szacowany koszt około 700 tysięcy złotych, czyli udało się pozyskać aż 50 procent dofinansowania na realizację powyższej inwestycji. To oznacza, że już na początku roku do budżetu gminy wpłyną kolejne dochody, a zaoszczędzone pieniądze pozwolą na wprowadzenie do wydatków budżetowych kolejnych zadań – mówi Skarbnik Gminy Tarnów Irena Podraza.

Więcej…

Sprzęt za ministerialne dla OSP przekazany

Drukuj PDF

W dniu 8 stycznia w sali narad Urzędu Gminy Tarnów odbyło się przekazanie jednostkom OSP z terenu gminy Tarnów zestawy do ratownictwa medycznego oraz defibrylatory. Sprzęt zakupiono dzięki pozyskaniu przez Gminę Tarnów 44 tysięcy złotych z Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. W spotkaniu uczestniczyli prezesi jednostek OSP oraz przedstawiciele samorządu gminnego. Zestawy trafiły do jednostek OSP: Biała, Koszyce Wielkie, Łękawka i Wola Rzędzińska. Defibrylatory przeznaczono dla jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego: Wola Rzędzińska i Zgłobice.

Więcej…

20 milionów na inwestycje. Gmina Tarnów z budżetem na nowy rok.

Drukuj PDF

To będzie rok mocno inwestycyjny. Na inwestycje we wszystkich miejscowościach gminy Tarnów przeznaczono blisko 20 milionów złotych. Budżet na nowy, 2018 rok, uchwalili radni na sesji budżetowej Rady Gminy Tarnów, która odbyła się 28 grudnia ubiegłego roku.

- Dochody gminy Tarnów zapisane w uchwale budżetowej w 2018 roku wynoszą ponad 92 miniony złotych, z czego 16 milionów to pierwsza część tegorocznych pieniędzy przeznaczonych na program „Rodzina 500+”. Wśród największych wydatków warto wyróżnić wydatki na oświatę, które wynoszą około 34 milionów złotych, czyli blisko 30 procent całości. Tegoroczne inwestycje pochłoną natomiast blisko 20 procent budżetu. W związku ze złożonymi już wnioskami o dofinansowania zewnętrzne, zarówno ze środków unijnych jak i krajowych, dochody gminy w ciągu roku niewątpliwie jeszcze wzrosną – wyjaśnia Skarbnik Gminy Tarnów Irena Podraza.

Za przyjęciem budżetu w kształcie przedstawionym przez wójta gminy Tarnów Grzegorza Kozioła głosowało 16 radnych, przy 1 głosie przeciwnym oraz 2 wstrzymujących.

- W roku 2018 prace będą wykonywane w każdym sołectwie gminy. Zaplanowanych w budżecie inwestycji jest kilkadziesiąt, w tym strategiczne takie jak rozbudowy szkół i przedszkoli czy wyczekiwana budowa remizy w Zgłobicach, która będzie najnowocześniejszym obiektem tego typu w regionie. Chcemy wybudować również nowoczesny stadion sportowy, który będzie służył wszystkim mieszkańcom gminy. Duży nacisk w budżecie położyliśmy jednak na sprawy społeczne, w tym chociażby utworzenie pierwszego w gminie Tarnów domu dziennego pobytu dla seniorów. Przeznaczyliśmy również sporą kwotę na działalność lokalnych Ludowych Klubów Sportowych, Uczniowskich Klubów Sportowych i Stowarzyszeń działających na terenie gminy Tarnów – mówi wójt Grzegorz Kozioł.

Miliony przeznaczone na inwestycje posłużą mieszkańcom wszystkich miejscowości w gminie Tarnów. Przyglądnijmy się najważniejszym z nich.

Więcej…

Dotacje na sport dla organizacji pozarządowych

Drukuj PDF

Gmina Tarnów przyznała dotacje na realizację zadań publicznych w 2018 roku z zakresu: wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania i rozwoju kultury fizycznej, w tym sportu, wśród dzieci i młodzieży, w klubach sportowych i uczniowskich klubach sportowych. Dotacje otrzymały Kluby Sportowe, Uczniowskie Kluby Sportowe oraz Stowarzyszenia działające na terenie gminy.

Więcej…

Zapraszamy na opłatki noworoczne

Drukuj PDF

Samorząd Gminy Tarnów zaprasza mieszkańców na tradycyjne opłatki noworoczne. Odbędą się one w styczniu, we wszystkich gminnych sołectwach. Spotkajmy się przy stole, na którym położymy opłatek, aby przypomniał nam tajemnicę Bożego Narodzenia. Zaśpiewajmy wspólnie kolędę i rozweselmy się w darze miłości Nowonarodzonego Jezusa.

Życzenia

Drukuj PDF

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.