Witaj na oficjalnej stronie gminy Tarnów

Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Życzenia

Drukuj PDF

Nowe wydanie „Nowin Tarnowskiej Gminy” z prezentami

Drukuj PDF

Ukazał się nowy, drugi w tym roku numer gminnego kwartalnika „Nowiny Tarnowskiej Gminy”. Czytelnicy mogą w nim znaleźć wiele interesujących informacji o tym, co w ostatnim czasie działo się lub aktualnie dzieje w naszej gminie. Jako, że gazeta dociera do mieszkańców w przedświątecznych dniach, do wydania dołączono prezent – rękawice kuchenne, uszyte przez pracowników gminnych. Mamy nadzieję, że sprawdzą się podczas świątecznych wypieków – również tych na podstawie przepisów gminnych gospodyń, zamieszczonych w numerze. Tym razem panie z Niepublicznego Przedszkola w Koszycach Małych zdradzają swoje tajne receptury na żurek wielkanocny i świąteczną babkę cytrynową na kisielu.

A wydanie rozpoczynamy od „naszych spraw”, czyli zarówno informacjach o podatkach, miejscowych planach zagospodarowania jak i okręgach wyborczych, na które została podzielona nasza gmina na jesienne wybory samorządowe.

Więcej…

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Drukuj PDF

Za nami drugi etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W wyniku wstępnych rozgrywek szkolnych zostali wyłonieni uczestnicy do eliminacji gminnych, które miały miejsce 20 marca w Szkole Podstawowej w Zgłobicach. Konkurs został podzielony na trzy grupy wiekowe: grupa I – uczniowie klas I–VI (9 osób), grupa II – uczniowie szkół podstawowych klasy VI–VIII oraz gimnazjum klasy II–III (17 osób), grupa III – uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych (9 osób). Łącznie w zmaganiach wzięło udział 35 uczestników. Wszyscy przystąpili do rozwiązywania testu pisemnego, w przypadku miejsc ex aequo osoby odpowiadały na dodatkowe pytania zadawane przez jury w celu wytypowania najlepszych z najlepszych. Zwycięzców z każdej grupy wiekowej wyłoniła komisja w następującym składzie: Henryk Solak, Jolanta Kałuża, Bartosz Łaśko, Krzysztof Moskal, Jan Michalik.

Więcej…

Pierwszy Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów w Gminie Tarnów już wkrótce!

Drukuj PDF

To już fakt!  W gminie Tarnów jeszcze w tym roku powstanie pierwszy Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów. Co więcej, na realizację inwestycji samorząd gminny pozyskał właśnie pieniądze z Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Senior +. Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów zostanie utworzony w budynku Domu Ludowego w Nowodworzu.

Więcej…

Zawody narciarskie o Puchar Wójta Gminy Tarnów rozstrzygnięte

Drukuj PDF

W środę, 7 marca w Stacji Narciarskiej „Słotwiny” w Krynicy odbył się wyjazd na narty połączony z zawodami w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Na jego starcie stanęło ponad 100 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Tarnów, którzy już od godzin porannych rozgrzewali się w trakcie treningu na stoku narciarskim, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego.

Więcej…

Spotkanie Prezesów Klubów Seniora

Drukuj PDF

W ubiegły poniedziałek, 5 marca w Sali narad odbyło się spotkanie Prezesów gminnych Klubów Seniora. Tematem spotkania były sprawy organizacyjne związane z bieżącą działalnością Klubów Seniora na terenie gminy Tarnów. W trakcie spotkania Sekretarz Gminy Tarnów Alicja Kusior, z inicjatywy Gminnego Koordynatora ds. Seniorów Marii Ostrowskiej, przedstawiła informacje na temat podstaw funkcjonowania Rady Gminy Tarnów. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł wraz z zastępcą Sławomirem Wojtasikiem złożyli Paniom w trakcie spotkania okolicznościowe życzenia.

Więcej…

Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” z udziałem Pani Premier Beaty Szydło

Drukuj PDF

Żołnierze wolnej Polski to najpiękniejsze pokolenie Polskie dwudziestego wieku – te słowa wypowiadano wielokrotnie podczas Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbyły się w Koszycach Wielkich. W tym roku miały one wyjątkową rangę – uroczystość swoją obecnością zaszczycili m.in. Pani Premier Beata Szydło oraz Biskup Tarnowski Andrzej Jeż.

Obchody w Koszycach Wielkich rozpoczęła miniatura teatralna w wykonaniu Stowarzyszenia Historyczno – Patriotycznego PRO PATRIA  z gminy Szczerzyny, pod kierownictwem Michała Mitoraja. Następnie witając uczestników uroczystości Starosta Roman Łucarz przypomniał, że zgromadziliśmy się w tym miejscu po to, aby propagować pamięć o tych, których nie tylko skazywano na kary śmierci lecz również skazywano na zapomnienie.

Więcej…

Narciarze powalczą o Puchar Wójta Gminy Tarnów

Drukuj PDF

Już jutro ponad stu młodych narciarzy z terenu naszej gminy powalczy o Puchar Wójta Gminy Tarnów. Areną sportowych zmagań będzie stok w Krynicy – Słotwinach. Amatorzy białego szaleństwa – uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych - powalczą w kategorii narciarstwo alpejskie. Na zwycięzców czekają pamiątkowe puchary i medale. – W bieżącym roku spotkaliśmy się z wyjątkowo dużym zainteresowaniem, o czym świadczą chociażby listy rezerwowe. Myślimy, że poziom będzie więc wyjątkowo wysoki i wyrównany – zapowiada gminny koordynator ds. sportu Eugeniusz Wojtarowicz.

Każdemu z zawodników życzymy powodzenia oraz wielu pozytywnych, sportowych emocji.

Zaproszenie

Drukuj PDF

Więcej…

Stypendia Wójta Gminy Tarnów dla utalentowanej młodzieży

Drukuj PDF

Wójt Gminy Tarnów kolejny raz przyznał stypendia dla wybitnie uzdolnionych młodych ludzi, wyróżniających się w dziedzinach. Otrzymali je młoda pisarka Adrianna Kawula, trębaczka Maria Strzesak, zawodnik MMA Dominik Oślizło oraz biegacze – Daniel Grobecki i Bartłomiej Czwakiel. Wręczenie odbyło się w miniony poniedziałek, 26 lutego w Urzędzie Gminy Tarnów.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.