Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna
.Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia.

Sale weselna i konferencyjna w Domu Ludowym w Radlnej do wynajęcia

Dom Ludowy w Radlnej, to wyjątkowe miejsce położone w bliskiej odległości od Tarnowa, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. W otoczeniu znajduje się ogród, wygodny parking a także plac zabaw dla dzieci. Dom Ludowy urządzony...

Czytaj więcej...

.Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia .

Hala sportowa w Koszycach Wielkich do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów zaprasza wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej w Koszycach Wielkich. W chwili obecnej są jeszcze wolne terminy....

Czytaj więcej...

. Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia .

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych do wynajęcia

Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów informuje, że są jeszcze wolne terminy na wynajem hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej...

Czytaj więcej...

.Oferta wynajmu.

Oferta wynajmu

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, ul. Sportowa 2. Całkowita powierzchnia lokalu przeznaczonego pod wynajem wynosi 103,8 m2. W skład lokalu wchodzą: sala...

Czytaj więcej...

Już dziś gminne grzybobranie!

Drukuj PDF

Korzystając z idealnej na zbieranie grzybów pogody, grupa seniorów  i przedstawicieli gminy Tarnów udała się na gminne grzybobranie. Ich łupem mają paść przede wszystkim borowiki, kozaki i podgrzybki, które zostaną następnie wysuszone. W przyszłym zaś roku grzyby posłużą jako składnik do tradycyjnego bigosu, którym samorząd częstuje w czasie wydarzeń kulturalnych. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że grupa poszukuje grzybów w lasach Pogórza Ciężkowickiego. Życzymy owocnego grzybobrania!

Jesienne wydanie „Nowin Tarnowskiej Gminy” już w Państwa domach

Drukuj PDF

Nowe, nr 3 (138), wydanie naszego gminnego kwartalnika „Nowin Tarnowskiej Gminy” , trafiło z początkiem bieżącego tygodnia do wszystkich domostw w Gminie Tarnów.

Wydanie otwiera wywiad z przewodniczącą Rady Gminy Tarnów Wiesławą Miterą, w którym opowiada o współpracy w trakcie prac Rady Gminy Tarnów. W numerze piszemy o sprawach bieżących, jak uchwalenie Gminnego Programu Rewitalizacji, otrzymanej dotacji na wymianę pieców gazowych czy zakupie siatek leśnych w celu ochrony upraw.

Więcej…

Gala Przedsiębiorczości Gminy Tarnów

Drukuj PDF

W miniony piątek odbyła się coroczna Gala Przedsiębiorczości Gminy Tarnów. Udział wzięli w niej przedsiębiorcy zarówno z terenu gminy Tarnów jak i całego regionu, przedstawiciele samorządu gminnego oraz mediów.
W trakcie Gali Mecenasi Dożynek Gminy Tarnów, którzy wsparli jedno z największych wydarzeń kulturalnych w regionie - Dożynki Gminy Tarnów, pozwalające kultywować nasze regionalne tradycje i zwyczaje, odebrali z rąk przewodniczącej Rady Gminy Tarnów Wiesławy Mitery oraz Wójta Gminy Tarnów Grzegorza Kozioła pamiątkowe statuetki.
Gala była okazją do wymiany poglądów, nawiązania biznesowych kontaktów oraz dyskusji na temat współpracy lokalnego biznesu z sektorem publicznym.

Więcej…

Wieczornica Patriotyczna – Inauguracja obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Gminie Tarnów

Drukuj PDF

W dniu 28 września w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli Rzędzińskiej odbyła się Wieczornica patriotyczna „Pamięć niezapomniana”, połączona z sesją naukową na temat Szlaku Frontu Wschodniego 1914–1915 na terenie Galicji oraz cmentarzy wojennych z tego okresu w Gminie Tarnów. Wydarzenie zainaugurowało obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Gminie Tarnów.

Więcej…

Konkurs "Życie bez alkoholu" rozstrzygnięty

Drukuj PDF

Już po raz czternasty Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Centrum Kultury i Bibliotek zorganizował konkurs plastyczny „Życie bez alkoholu”. Prace, wykonane dowolną techniką malarską, dostarczyło do konkursu blisko stu uczniów szkół z terenu gminy Tarnów.

Najlepsze z prac, w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz Gimnazjum, wybrała gminna Komisja do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W  dniu 25 września w sali narad Urzędu Gminy Tarnów nagrody i pamiątkowe dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera, zastępca wójta Sławomir Wojtasik oraz kierownik GOPS Maria Srebro.

Więcej…

Zaproszenie

Drukuj PDF

Seniorzy z wycieczką w Pieninach

Drukuj PDF

Szczawnica i spływ przełomem Dunajca, Czerwony Klasztor i ołtarz papieski w Starym Sączu to niektóre z miejsc, które odwiedzili seniorzy z gminy Tarnów w trakcie wyjazdu, który odbył się w ubiegłym tygodniu, w dniach 14-15 września. Seniorów w Pieninach powitała piękna, słoneczna pogoda, dzięki czemu spływ przełomem Dunajca okazał się niezapomnianą przygodą. Seniorzy odwiedzili wraz z przewodnikiem centrum Szczawnicy, zawitali również na słowacka stronę Pienin, do Czerwonego Klasztoru i zamku Stara Lubovna.

Wycieczkę, w której uczestniczyło blisko 150 osób, najstarszych mieszkańców naszej gminy, od strony organizacyjnej wsparło gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, natomiast sam wyjazd był finansowany przez uczestników.

Więcej…

Wieniec z Gminy Tarnów trzeci w Polsce. Sukces na Dożynkach Prezydenckich w Spale!

Drukuj PDF

Wieniec dożynkowy z Gminy Tarnów, uwity przez grupę z Poręby Radlnej, reprezentujący Województwo Małopolskie, zajął trzecie miejsce w trakcie konkursu o Nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs odbył się w trakcie Dożynek Prezydenckich w Spale, które miały miejsce w dniach 16-17 września. Dyplom i gratulacje grupie wieńcowej złożyli Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką.

Krajowe dożynki rozpoczęły się w sobotę, kiedy to odbył się Konkurs na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy o Nagrodę Prezydenta RP.  W Narodowym Święcie Plonów – Dożynkach Prezydenckich w Spale Województwo Małopolskie reprezentował wieniec z Gminy Tarnów, uwity przez grupę z Poręby Radlnej. Porębskiej grupie wieńcowej na czele z Janem Skórką, towarzyszył wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł wraz z delegacją – Przewodniczącą Rady Gminy Tarnów Wiesławą Miterą, wiceprzewodniczącym Janem Nowakiem, zastępcą wójta Sławomirem Wojtasikiem oraz Sekretarz Gminy Tarnów Alicją Kusior.

Więcej…

Informacja

Drukuj PDF

Informujemy, że mamy wolne terminy na wynajem sal bankietowych w Domach Ludowych:
Andrzejki 2017: Domy Ludowe w Błoniu, Radlnej, Nowodworzu, Zbylitowskiej Górze.
Sylwester 2017: Domy Ludowe w Błoniu oraz Radlnej.
Szczegóły w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów pod numerem telefonu 14 688-01-37.

Domy Ludowe zapraszają na bezpłatne zajęcia, kursy i warsztaty dla każdego!

Drukuj PDF

Chcesz nauczyć się nowych rzeczy? Zadbać o zdrowie i kondycję? Rozwijać swoje hobby w grupie? Teraz nic prostszego! Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów zaprasza na kursy, warsztaty i zajęcia do Domów Ludowych w Błoniu, Nowodworzu i Zbylitowskiej Górze.

Więcej…

Kolorowo i tanecznie na Festiwalu Kultury Dziecięcej w Zgłobicach

Drukuj PDF

„Mali giganci” – pod takim hasłem przebiegł tegoroczny Festiwal Kultury Dziecięcej, który odbył się w niedzielę,  10 września na terenie obok Szkoły Podstawowej w Zgłobicach. Zespoły złożone z przedszkolaków i uczniów oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Tarnów, prezentowały na scenie przygotowane przez siebie występy artystyczne.  Było więc kolorowo, tanecznie  i przede wszystkim – wesoło.

Więcej…

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.