Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Seniorzy z wycieczką w Pieninach

Szczawnica i spływ przełomem Dunajca, Czerwony Klasztor i ołtarz papieski w Starym Sączu to niektóre z miejsc, które odwiedzili seniorzy z gminy Tarnów w trakcie wyjazdu, który odbył się w ubiegłym tygodniu, w dniach 14-15 września. Seniorów w Pieninach powitała piękna, słoneczna pogoda, dzięki czemu spływ przełomem Dunajca okazał się niezapomnianą przygodą. Seniorzy odwiedzili wraz z przewodnikiem centrum Szczawnicy, zawitali również na słowacka stronę Pienin, do Czerwonego Klasztoru i zamku Stara Lubovna.

Wycieczkę, w której uczestniczyło blisko 150 osób, najstarszych mieszkańców naszej gminy, od strony organizacyjnej wsparło gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, natomiast sam wyjazd był finansowany przez uczestników.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.