Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Konkurs "Życie bez alkoholu" rozstrzygnięty

Już po raz czternasty Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Centrum Kultury i Bibliotek zorganizował konkurs plastyczny „Życie bez alkoholu”. Prace, wykonane dowolną techniką malarską, dostarczyło do konkursu blisko stu uczniów szkół z terenu gminy Tarnów.

Najlepsze z prac, w trzech kategoriach: klasy I-III, klasy IV-VI oraz Gimnazjum, wybrała gminna Komisja do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W  dniu 25 września w sali narad Urzędu Gminy Tarnów nagrody i pamiątkowe dyplomy wszystkim uczestnikom wręczyli Przewodnicząca Rady Gminy Tarnów Wiesława Mitera, zastępca wójta Sławomir Wojtasik oraz kierownik GOPS Maria Srebro.

W kategorii Gimnazjum najlepsze prace wykonali:

I – Marcin Grzegórzko  - Zbylitowska Góra

II – Weronika Żydowska – Zawada

W kategorii I – III  Klasa:

I – Olga Osuch – Tarnowiec

II – Arkadiusz Łabędź – Łękawka

III – Gabriela Zaucha – Jodłówka – Wałki

W kategorii IV – VI  Klasa

I – Wiktoria  Zardzielewicz – Tarnowiec

II – Piotr Ostręga – Wola Rzędzińska

III – Julia Kuciel  - Wola Rzędzińska

IV – Nikola Smoleń – Zbylitowska Góra

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.