Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Gala Przedsiębiorczości Gminy Tarnów

W miniony piątek odbyła się coroczna Gala Przedsiębiorczości Gminy Tarnów. Udział wzięli w niej przedsiębiorcy zarówno z terenu gminy Tarnów jak i całego regionu, przedstawiciele samorządu gminnego oraz mediów.
W trakcie Gali Mecenasi Dożynek Gminy Tarnów, którzy wsparli jedno z największych wydarzeń kulturalnych w regionie - Dożynki Gminy Tarnów, pozwalające kultywować nasze regionalne tradycje i zwyczaje, odebrali z rąk przewodniczącej Rady Gminy Tarnów Wiesławy Mitery oraz Wójta Gminy Tarnów Grzegorza Kozioła pamiątkowe statuetki.
Gala była okazją do wymiany poglądów, nawiązania biznesowych kontaktów oraz dyskusji na temat współpracy lokalnego biznesu z sektorem publicznym.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.