Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Jesienne wydanie „Nowin Tarnowskiej Gminy” już w Państwa domach

Nowe, nr 3 (138), wydanie naszego gminnego kwartalnika „Nowin Tarnowskiej Gminy” , trafiło z początkiem bieżącego tygodnia do wszystkich domostw w Gminie Tarnów.

Wydanie otwiera wywiad z przewodniczącą Rady Gminy Tarnów Wiesławą Miterą, w którym opowiada o współpracy w trakcie prac Rady Gminy Tarnów. W numerze piszemy o sprawach bieżących, jak uchwalenie Gminnego Programu Rewitalizacji, otrzymanej dotacji na wymianę pieców gazowych czy zakupie siatek leśnych w celu ochrony upraw.

Zapewne wielu z czytelników zainteresuje temat gminnych inwestycji, które w chwili obecnej są realizowane we wszystkich gminnych sołectwach. Wiele uwagi poświęcamy również przygotowaniu szkół do nowego roku szkolnego. A także Budżetowi Obywatelskiemu Małopolski, w którym dzięki głosom mieszkańców, mogą być zrealizowane kolejne projekty w gminie Tarnów.

W numerze znajdziemy też relacje z najważniejszych wydarzeń kulturalnych, jakie odbyły się w minione lato w gminie Tarnów. Na pewno na wyróżnienie zasługuje fakt zajęcia trzeciego miejsca w Polsce przez wieniec z gminy Tarnów w trakcie Dożynek Wojewódzkich w Spale.

Na jesienny czas polecamy przepis na ciasto dyniowe.

Życzymy miłej lektury!

Pobierz Nowiny

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.