Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Było wiele życzeń, podziękowań, gratulacji i rozmów o szkolnictwie. W miniony piątek, 13 października w murach Niepublicznego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jodłówce – Wałkach odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.  Wydarzenie zgromadziło dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników oświaty oraz zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Wojewoda Małopolski Józef Gawron, dyrektor tarnowskiej delegatury Kuratorium Oświaty Artur Puciłowski oraz radni gminy Tarnów.

- Zawód nauczyciela jest zawodem szczególnym, szanowanym, ale przede wszystkim bardzo odpowiedzialnym. To  na barkach nauczycieli spoczywa nie tylko wykształcenie, ale w głównej mierze wychowanie młodego pokolenia, od którego zależy przyszłość naszego kraju. Życzę pracownikom oświaty ciągłej satysfakcji z wykonywanego zajęcia  – mówił w trakcie uroczystości wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, który wręczył następnie nagrody przyznane nauczycielom i pracownikom oświaty publicznych placówek, doceniając tym samym ich szczególne osiągnięcia i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków pedagogicznych i wychowawczych. Nagrody przyznali również dyrektorzy szkół niepublicznych.

Swoim nauczycielom i wychowawcom życzenia złożyli również uczniowie, poprzez piękny koncert „Opowieści muzyczne” w wykonaniu chóru „Kantata” z Jodłówki – Wałek.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.