Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Firmy z terenu Gminy Tarnów z Nagrodą Gospodarczą Starosty Tarnowskiego

SILO-TRANS Pawła Szarkowicza z Koszyc Małych i Firma ROLESKI ze Zbylitowskiej Góry zostały uhonorowane w tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej Starosty Tarnowskiego.

Nagroda jest corocznym honorowaniem przedsiębiorców, którzy tworzą miejsca pracy, wdrażają nowe innowacyjne technologie oraz dbają o środowisko. Nominować do narody mogą jednostki samorządu terytorialnego, samorządy gospodarcze oraz organizacje około biznesowe. Nagrodę przyznaje Zarząd Powiatu Tarnowskiego w oparciu o opinię specjalnej komisji do oceny wniosków, w której zasiadają przedstawiciele Zarządu, Rady Powiatu oraz Samorządu Gospodarczego.  W tym roku nagrody przyznane zostały po raz czwarty. Uroczystość odbyła się w dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Samorząd Gminy Tarnów reprezentowała przewodnicząca rady gminy Tarnów Wiesława Mitera.

W kategorii małe przedsiębiorstwo nagrodę starosty otrzymała firma SILO-TRANS z Koszyc Małych, której właścicielem jest Paweł Szarkowicz. Firma istnieje od 1990 roku. Specjalizuje się w transporcie materiałów sypkich oraz płynnych. Obsługuje rynek krajowy i europejski. Prowadzi także Okręgową Stację Kontroli Pojazdów oraz hurtową sprzedaż paliw na terenie całej Polski, a także stację benzynową w Koszycach Małych z myjnią bezdotykową. Wyróżnienie w kategorii średnie przedsiębiorstwo trafiło do Firmy ROLESKI z siedzibą w Zbylitowskiej Górze, jednego z największych w Polsce producentów musztard, ketchupów i majonezów. Firma ROLESKI to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od wielu lat związane z produkcją spożywczą. Firmę wyróżniają wysokiej jakości technologia, najwyższej klasy urządzenia oraz automatyzacja etapów produkcji. W kategorii mikro przedsiębiorstwo gmina Tarnów zgłosiła do nagrody ZAKŁAD USŁUG KOSMETYCZNYCH AICHA ZAJĄC JOANNA.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.