Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Nowa zieleń w Koszycach Małych

Gmina Tarnów wykonała kolejne nasadzenia zielenią. W ostatnich dniach nowe krzewy pojawiły się wzdłuż drogi powiatowej w Koszycach Małych, na odcinku pomiędzy ośrodkiem zdrowia a kościołem. Nasadzenia wykonali pracownicy Gminy Tarnów oraz gminnego Centrum Kultury i Bibliotek. Zakup krzewów został sfinansowany dzięki dotacji pozyskanej ze Starostwa Powiatowego.

Przypomnijmy, iż w ciągu ostatnich kilku lat w gminie Tarnów widać wyjątkową dbałość o sukcesywne obsadzanie kolejnych miejsc nowymi krzewami, kwiatami i drzewami. Ozdobne rośliny zielone poprawiają estetykę centrów wsi, otoczenie budynków użyteczności publicznych czy tereny obok dróg. Co roku na wiosnę wzdłuż dróg pojawiają się kolorowe kwiaty, zaś jesienią krzewy i drzewa.

- Nasadzenia zarówno wiosennych kwiatów jak i krzewów wykonują pracownicy Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Nie ma więc potrzeby zatrudniać zewnętrznej firmy, co przekłada się na znaczne oszczędności, dzięki czemu możemy zasadzić więcej roślin zielonych na terenie naszej gminy – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.