Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

„W podziękowaniu za służbę” – spotkanie gminnych strażaków - ochotników

„W podziękowaniu za służbę” – pod takim hasłem odbyło się w miniony piątek, 20 września w Domu Ludowym w Radlnej, spotkanie strażaków – ochotników z terenu gminy Tarnów, zorganizowane przez Samorząd Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.
Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Tarnów, przedstawiciele samorządu gminnego oraz zaproszeni goście, w tym Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej Piotr Szpunar oraz radni powiatowi Krystyna Dudoń, Tomasz Stelmach i Mariusz Tyrka.

Spotkanie było okazją do podsumowania działalności gminnych OSP, podziękowań za całoroczną służbę - przede wszystkim przy ochronie mienia i życia mieszkańców, ale również  w trakcie zabezpieczania wydarzeń kulturalnych, organizowanych w sezonie letnim na terenie gminy Tarnów.

 

FOTORELACJA

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.