Uczniowie naszych szkół zrobili biało – czerwone kotyliony na uroczystość 11 listopada

Uczniowie wszystkich szkół z terenu gminy Tarnów przygotowali biało – czerwone kotyliony na obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu jutrzejszym w Koszycach Wielkich. Kotyliony przypinane będą wszystkim uczestnikom uroczystości. Z prośbą do dzieci o wykonanie biało – czerwonych kotylionów zwrócił się wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł - Wspólne wykonywanie kotylionów jest niezwykłą formą lekcji patriotyzmu, uczącej szacunku do naszych barw narodowych, a także włączeniem się w organizację gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Dziękuję wszystkim szkołom za wykonanie przepięknych kotylionów – mówi.