Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Konkurs fotograficzny „Miejsca Sakralne Gminy Tarnów” rozstrzygnięty

Michał Imiołek z Koszyc Wielkich zdjęciem „Chwila zadumy” zwyciężył w gminnym konkursie „Miejsca Sakralne Gminy Tarnów”, zorganizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.  Do konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt zdjęć, wykonanych przez amatorów fotografii – mieszkańców naszej gminy. Jak wskazuje tytuł konkursu, prace przedstawiały miejsca sakralne z terenu naszej gminy w tym kościoły, kapliczki i krzyże przydrożne, cmentarze – w większości w jesiennych pejzażach.

Komisja konkursowa, w skład której weszli wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, fotograf i grafik Piotr Góryjowski oraz fotograf Łukasz Kieroński, wyłoniła zwycięzców. Wręczenie zwycięzcom nagród i dyplomów miało miejsce podczas gminnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości, które odbyły się 11 listopada w Koszycach Wielkich. W tym dniu uczestnicy mieli również okazję podziwiać wystawę nagrodzonych w konkursie fotografii.

Nagrodzeni w konkursie „Miejsca sakralne gminy Tarnów”:

I miejsce – Michał Imiołek z Koszyc Wielkich, za zdjęcie „Chwila zadumy”

II miejsce – Filip Dobrowolski z Nowodworza, za zdjęcie „Ten wspaniały neogotyk – Kościół w Porębie Radlnej”

III miejsce – Mateusz Macheta z Koszyc Wielkich, za zdjęcie „Kościół w Koszycach Wielkich z lotu ptaka”

Wyróżnienie – Julia Oćwieja z Zawady, za zdjęcie „Kościół w Zawadzie”

Wyróżnienie – Alicja Gurbisz z Tarnowca, za zdjęcie „Krzyż”

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

WYRÓŻNIENIE

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.