Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Obchody 11 listopada w Błoniu

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, 11 listopada w Błoniu, pod pomnikiem poległych  na cmentarzu wojennym z okresu I wojny światowej odbyły się miejscowe obchody Narodowego Święta Niepodległości. 99 rocznicę odzyskania niepodległości świętowali mieszkańcy Błonia i przedstawiciele samorządu, w tym wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, zastępca wójta Sławomir Wojtasik, radny Stanisław Sarad, sołtys Błonia Antoni Batko wraz z Radą Sołecką i społeczność Niepublicznego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego na czele z dyrektor Barbarą Kałdan – Molczyk. Uroczystość rozpoczęła Msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie dzieci z miejscowej szkoły przedstawiły patriotyczny montaż słowno – muzyczny. Uroczystość zakończyło złożenie wieńców, kwiatów i zniczy pod pomnikiem poległych.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.