Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza już od najbliższego piątku

Już od najbliższego piątku 24 listopada, Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza wszystkich miłośników pływania po przerwie. Zakończył się właśnie remont obiektu, który objął niezbędne prace naprawcze basenu, malowanie ścian, modernizację wentylacji, a także zakup nowego wyposażenia. Co więcej, przez pierwszy tydzień, do dnia 1 grudnia, korzystanie z basenu będzie bezpłatne. Przypomnijmy, że od sierpnia administratorem obiektu jest Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Basen w Centrum Rekreacji Wodnej ma wymiary 10 na 16,6 metra i jest wykonany według najnowszych technologii. Powierzchnia lustra wody wynosi 166,7 m2. Świetnie sprawdza się zarówno do nauki pływania jak i ćwiczeń rekreacyjnych i rehabilitacyjnych.

Przy basenie umieszczone zostały urządzenia rehabilitacyjne: dwa do masażu kręgosłupa oraz trzy dysze do wzmacniania mięśni, a także ławka powietrzna. Każdy, kto pragnie chwili relaksu i odprężenia może również skorzystać z sauny. Kąpiel w gorącym powietrzu ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, wzmacniając odporność. Obiekt jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Dzięki zarówno pracom remontowym jak i wprowadzonym zmianom w systemie funkcjonowania, korzystanie z obiektu będzie łatwiejsze i znacznie bardziej atrakcyjne. Zapraszamy serdecznie zarówno mieszkańców gminy Tarnów, jak i okolic, do odwiedzenia Centrum Rekreacji Wodnej – mówi Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Zgodnie z sugestiami użytkowników, zmieniono godziny otwarcia. Centrum Rekreacji Wodnej będzie otwarte dla wszystkich codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00. Unowocześniono również system opłat, wprowadzając paski na rękę, a także przygotowano nowy cennik. Bilet normalny będzie kosztował za godzinę 8 zł, ulgowy 6 zł, zaś dla grup szkolnych 4 zł.

FOTOGALERIA

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.