Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

„Bezpieczna zima Seniora” – spotkania w Domu Ludowym w Radlnej

Wykład o bezpieczeństwie seniora w zimie przeprowadzony przez specjalistę rehabilitacji ruchowej oraz omówienie planu aktywizacji seniorów w roku 2018 to główne punkty spotkań członków Klubów Seniora, które odbyły się w minionym tygodniu, w Domu Ludowym w Radlnej. Organizatorem było gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. W spotkaniach udział wzięli też przedstawiciele samorządu, radni oraz sołtysi gminnych miejscowości.

Przez trzy dni ponad 400 osób, członków Klubów Seniora z terenu gminy Tarnów wzięło udział w spotkaniach integracyjnych. Ich głównym punktem był wykład Marka Mielaka - fizjoterapeuty, właściciela tarnowskiej Przychodni Leczenia Narządu RuchuGERONIMO, dotyczących zagrożeń dla osób starszych w zimie. Była okazja dowiedzieć się, jak unikać niebezpiecznych dla narządów ruchu zimowych warunków atmosferycznych, bezpiecznie „upadać”, jak niwelować skutki zimowych wypadków. Następnie dyskutowano o przyszłorocznym planie aktywizacji Seniorów w Gminie Tarnów. Nie zabrakło też andrzejkowego poczęstunku i tradycyjnych wróżb.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.