Święty Mikołaj odwiedził już przedszkolaki w Gminie Tarnów

Tak grzecznych przedszkolaków, jak w gminie Tarnów nie ma chyba nigdzie! Stwierdził to we własnej osobie Święty Mikołaj, który w przededniu swojego dnia, przy bajkowej, zimowej aurze, odwiedził przedszkola i oddziały przedszkolne na terenie całej gminy. A skoro dzieci były wyjątkowo grzeczne, nie mogło obyć się bez prezentów. A te, już kilka dni przed przybyciem Świętego przygotowywali specjalni pomocnicy – pracownicy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.  W paczkach znalazły się kolorowe poduszki, ołówki ze zwierzątkami i coś słodkiego.

By Święty Mikołaj nie miał problemów z trafieniem do każdego dziecka w każdym przedszkolu, wraz z nim podróżowali po gminie wójt Grzegorz Kozioł i zastępca wójta Sławomir Wojtasik.

Najmłodsi z naszej gminy witali ulubionego Świętego w pięknych strojach, śpiewając piosenki, recytując wierszyki. Ochoczo odpowiadali również na pytania obiecując, że w przyszłym roku będą równie grzeczne. – Święty Mikołaj obiecał, że jeśli dzieci spełnią swoje przyrzeczenie i będą grzeczne, to za rok również odwiedzi ich z prezentami – informuje Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Pomocnicy Świętego Mikołaja

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jodłówce-Wałkach

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
NMP NP pw. św. Józefa w Woli Rzędzińskiej