Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Święty Mikołaj odwiedził już przedszkolaków w Gminie Tarnów

Tak grzecznych przedszkolaków, jak w gminie Tarnów nie ma chyba nigdzie! Stwierdził to we własnej osobie Święty Mikołaj, który w przededniu swojego dnia, przy bajkowej, zimowej aurze, odwiedził przedszkola i oddziały przedszkolne na terenie całej gminy. A skoro dzieci były wyjątkowo grzeczne, nie mogło obyć się bez prezentów. A te, już kilka dni przed przybyciem Świętego przygotowywali specjalni pomocnicy – pracownicy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.  W paczkach znalazły się kolorowe poduszki, ołówki ze zwierzątkami i coś słodkiego.

 

By Święty Mikołaj nie miał problemów z trafieniem do każdego dziecka w każdym przedszkolu, wraz z nim podróżowali po gminie wójt Grzegorz Kozioł i zastępca wójta Sławomir Wojtasik.

Najmłodsi z naszej gminy witali ulubionego Świętego w pięknych strojach, śpiewając piosenki, recytując wierszyki. Ochoczo odpowiadali również na pytania obiecując, że w przyszłym roku będą równie grzeczne. – Święty Mikołaj obiecał, że jeśli dzieci spełnią swoje przyrzeczenie i będą grzeczne, to za rok również odwiedzi ich z prezentami – informuje Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów.

Pomocnicy Świętego Mikołaja

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jodłówce-Wałkach

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
NMP NP pw. św. Józefa w Woli Rzędzińskiej

Przedszkole Publiczne w Woli Rzędzińskiej

Niepubliczne Przedszkole w Tarnowcu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie

Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce

Szkoła Podstawowa w Porębie Radlnej

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
NMP w Nowodworzu

Niepubliczne Przedszkole "SŁONECZKO" w Radlnej

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Błoniu

Niepubliczne Przedszkole "Kraina Marzeń" w Zgłobicach

Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich

Niepubliczne Przedszkole w Koszycach Małych

Niepubliczne Przedszkole "Pod Kasztanami"
w Zbylitowskiej Górze

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.