Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna Organizacje pozarządowe Aktualności

CENTRUM REKREACJI WODNEJ W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ

Uprzejmie informujemy, że Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej w okresie wakacyjnym jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00. Ponadto przypominamy, że w lipcu i sierpniu dla uczniów szkół z terenu gminy Tarnów wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy również do korzystania z funkcjonującej tam siłowni od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.00–20.00.

Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej zaprasza wszystkich miłośników pływania do korzystania z basenu oraz sauny.

Basen w Centrum Rekreacji Wodnej ma wymiary 10 na 16,6 metra i jest wykonany według najnowszych technologii. Powierzchnia lustra wody wynosi 166,7 m2. Świetnie sprawdza się zarówno do nauki pływania jak i ćwiczeń rekreacyjnych czy rehabilitacyjnych.

Przy basenie umieszczone zostały urządzenia rehabilitacyjne: dwa do masażu kręgosłupa oraz trzy dysze do wzmacniania mięśni, a także ławka powietrzna.Każdy, kto pragnie chwili relaksu i odprężenia może również skorzystać z sauny. Kąpiel w gorącym powietrzu ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, wzmacniając odporność.

Wszystkich chcących nauczyć się pływać, zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych zapraszamy do korzystania z bezpłatnych lekcji pod okiem instruktora, codziennie w godzinach od 13 do 17, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej u instruktora – Natalii Małek pod numerem telefonu 693 429 030.

Cały obiekt jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Centrum Rekreacji Wodnej jest otwarte dla wszystkich codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00.

OPŁATY ZA KORZYSTANIE Z CENTRUM REKREACJI WODNEJ W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ

REGULAMIN PŁYWALNI CENTRUM REKREACJI WODNEJ W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ

ZARZĄDZENIE W SPRAWIE OKRESOWEJ ZMIANY GODZIN OTWARCIA ORAZ OKRESOWEGO ODSTĄPIENIA OD POBIERANIA OPŁAT
Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.