Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna Organizacje pozarządowe Małe granty

DO WYNAJĘCIA HALE SPORTOWE

Hala sportowa w Koszycach Wielkich

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Koszycach Wielkich. Pełnowymiarowa hala jest przystosowana do rozgrywek sportowych, w szczególności zajęć sportowych w grupach zorganizowanych. Celem zarezerwowania wynajmu hali oraz uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny - Eugeniusz Wojtarowicz tel. +48 669 282 680.


FOTOGALERIA

Hala sportowa i sala konferencyjna w Centrum Kultury i Sportu
w Koszycach Małych do wynajęcia

Zapraszamy do wynajmu hali sportowej wraz z nowoczesnym zapleczem sanitarno - szatniowym w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych.

Zapraszamy również do wynajmu sali konferencyjnej wraz z zapleczem kuchennym, która jest doskonałym miejscem na zorganizowanie zarówno konferencji, szkoleń jak i imprez okolicznościowych. Sala przystosowana jest dla około 50 osób.

Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również siłownia czynna w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach 16.30 - 19.30. Wstęp i korzystanie z siłowni jest bezpłatne.

Celem zarezerwowania wynajmu sali sportowej lub sali konferencyjnej i uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny - Maciej Aleksander tel. +48 603 313 444


FOTOGALERIA

WYSOKOŚĆ STAWEK NAJMU

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SAL I HAL SPORTOWYCH

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.