Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Konferencja zapowiadająca sobotnie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W dniu 1 marca w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbyła się konferencja zapowiadająca sobotnie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, w których udział weźmie Pani Premier Beaty Szydło. W konferencji udział wzięli Starosta Tarnowski Roman Łucarz, Członek Zarządu Powiatu Jacek Hudyma, Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Anna Pieczarka oraz Dyrektor Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Adam Ryba.

W trakcie konferencji zapowiedziano wizytę Pani Premier w Koszycach Wielkich, przedstawiono program sobotnich uroczystości, a także poruszono tematy związane z lokalną historią dotyczącą „Żołnierzy Wyklętych”.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.