Aksamitki ozdabiają gminę Tarnów

Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Aksamitki ozdabiają gminę Tarnów

Mimo pochmurnej pogody kolejne miejscowości pokryły się kwiatami. Ponad 4000 aksamitek pracownicy Urzędu Gminy Tarnów oraz Centrum Kultury i Bibliotek 16 maja zasadzili wzdłuż drogi wojewódzkiej w Nowodworzu i Porębie Radlnej.

Te piękne, żółto-pomarańczowe barwy będą ozdabiać przyuliczne pasy zieleni aż do późnej jesieni. Cieszą one nie tylko mieszkańców, ale zachwycają się nimi także przejezdni goście, którzy w czasie podróży podziwiają uroki naszej małej Ojczyzny.

Okres ukwiecania gminy Tarnów trwa. Przed pracownikami następne nasadzenia, a co za tym idzie kolejne malowniczo zagospodarowane skarpy i pasy zieleni. Warto podkreślić, że dzięki samodzielnie wykonanemu projektowi oraz pracy urzędników, koszt stanowią jedynie sadzonki kwiatów.

 

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.