Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Młodzieżowa Rada Gminy Tarnów gośćmi w Radiu RDN Małopolska

Wyjątkowe obrady sesji Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów miały miejsce 28 maja w Radiu RDN Małopolska. Młodzi radni odwiedzili studio nagraniowe w związku z tematyką majowego posiedzenia, którą była promocja gminy Tarnów.

Zwiedzanie małopolskiej rozgłośni było nie lada przeżyciem dla członków Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów. Dzięki zaproszeniu i gościnności Pawła Juchy, Dyrektora Biura Reklamy, młodzi byli oprowadzani po wszystkich działach odpowiedzialnych za funkcjonowanie radia. Poznali więc m.in. pracę studia nagraniowego, sekretariatu, działu promocji i reporterów. W trakcie odwiedzin Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy Tarnów Julia Zając udzieliła wywiadu Justynie Dziedzic – Dyrektor Biura Promocji. Dziewczyna opowiadała o roli i zadaniach Młodzieżowej Rady Gminy, o jej członkach oraz zrealizowanych pomysłach, wspomniała np. o budowie chodnika w Tarnowcu, którego inicjatorami byli właśnie młodzi radni. Podczas rozmowy Julia Zając podziękowała Wójtowi Gminy Tarnów Grzegorzowi Koziołowi zarówno za wykonanie chodnika, jak i za sprzyjanie pozostałym koncepcjom.

Uczestnicy byli pod wrażeniem wizyty, stwierdzili, że praca w radiu jest nie tylko bardzo interesująca i na pewno niemonotonna, lecz także owocuje w spotkania z ciekawymi ludźmi. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka chciało radnym w atrakcyjny dla nich sposób przybliżyć zadania działu promocji. Młodzi w ramach ich święta otrzymali również gadżety.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.