Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Nowy parking w centrum Jodłówki-Wałek już gotowy

Mieszkańcy Jodłówki-Wałek mogą już korzystać z nowego, wygodnego i bezpiecznego parkingu w centrum wsi, w pobliżu kościoła parafialnego. Parking wykonano w technologii betonowej, dzięki czemu jego nawierzchnia jest nie tylko wytrzymała, ale też niezwykle estetyczna.

Prace objęły roboty ziemne, wykonanie podbudowy, studzienek ściekowych, krawężników oraz nawierzchni betonowej. Łączna powierzchnia parkingu to ponad 800 m2, co pozwala na wygodne zaparkowanie około czterdziestu samochodów.

Jak mówi radny Mieczysław Kłósek, teraz jest nie tylko wygodniej, ale i bezpieczniej. - Do tej pory jadąc do kościoła, czy odwożąc dzieci do szkoły mieszkańcy parkowali wzdłuż dróg, co utrudniało poruszanie się i było kłopotliwe. Ta inwestycja była więc bardzo nam potrzebna i cieszymy się, że możemy już korzystać  z nowego parkingu.

Oprócz bezpieczeństwa i wygody mieszkańców, parking poprawił również estetykę miejsca, dzięki zastosowaniu betonowej technologii. Nawierzchnię położono bowiem w dwóch kolorach. Inwestycję wykonano ze środków budżetowych gminy Tarnów.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.