Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Znalezisko na budowie remizy w Zgłobicach

W trakcie prac ziemnych przy trwającej budowie nowej remizy OSP w Zgłobicach, natrafiono na podejrzany przedmiot, wyglądem przypominający niewybuch. Na miejsce natychmiast wezwani zostali policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód. Funkcjonariusze posiadający odpowiednie uprawnienia ocenili, iż stary przedmiot nie jest związany z militariami i jest niegroźny. Nie było potrzeby wzywania służb minerskich.

Przypomnijmy, że intensywne  prace przy budowie oczekiwanego od dawna przez mieszkańców Zgłobic budynku  wielofunkcyjnego z pomieszczeniami remizy OSP trwają. Już wczesną wiosną wyburzona została stara strażnica, a w jej miejsce budowany jest dużo większy, nowoczesny obiekt.

W obiekcie znajdzie się przede wszystkim miejsce dla miejscowych strażaków – ochotników. Oprócz tego, kolejne pomieszczenia przeznaczone zostaną na prowadzenie działalności kulturalnej i społecznej. Inwestycja realizowana jest w cyklu dwuletnim. Jej koszt to wraz z zagospodarowaniem terenu wokół to około 4 miliony złotych.

 

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.