Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Rodzinna Parafiada w Woli Rzędzińskiej

W niedzielę, 17 czerwca w Woli Rzędzińskiej, odbył się XVII Festyn Rodzinny – Parafiada. Wydarzenie to, zorganizowane przez społeczność parafii Miłosierdzia Bożego oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, jak co roku zgromadziło całe rodziny, które niedzielne popołudnie postanowiły spędzić na dobrej zabawie w gronie najbliższych i sąsiadów.

Spotkanie rozpoczął rozśpiewany festiwal muzyczno-taneczny  w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Woli Rzędzińskiej. Po nich swój aktorski talent udowodniły dzieci z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek, a sportowe umiejętności zaprezentowała wolańska sekcja judo. Tancerze tarnowskiego SHIVA DANCE STUDIO temperaturę tego dnia podgrzali do maksimum. Prawdziwą radość najmłodszym uczestnikom festynu sprawiły pokazy ratownictwa technicznego OSP Wola Rzędzińska. Każdy mógł wziąć udział w wielopokoleniowym quizie zgaduj-zgadula czy zatańczyć taniec-łamaniec na dwie lewe nogi. Kiedy jedni mierzyli się w sportowych zmaganiach „Tylko dla twardzieli”, drudzy prezentowali swe „Ukryte talenty”.

Samorząd gminny częstował naszym tradycyjnym bigosem. Wieczór zaś upłynął na zabawie tanecznej, do której gorąco zachęcał zespół FENIKS.

FOTORELACJA

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.