Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Festyn z turniejem siatkówki plażowej w Zgłobicach

Mieszkańcy Błonia i Zgłobic spotkali się w minioną niedzielę, 1 lipca na Festynie Rodzinnym. Już od soboty trwały natomiast rozgrywki w VII Turnieju Siatkówki Plażowej. Do rozgrywek przystąpiło siedem drużyn. Po emocjonujących zmaganiach sportowych, zwyciężyła drużyna Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie. Na podium stanęły również drużyny OSP Niedomice i OSP Filipowice. Reprezentująca gospodarzy drużyna OSP Zgłobice zajęła czwarte miejsce. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody ufundowane przez firmę Subiekt Serwis.

Niedzielny Festyn rozpoczęły występy dzieci z przedszkola „Kraina Marzeń”. Na scenie pojawiły się postacie z różnych stron świata prezentując tańce i śpiewy w przedstawieniu „Wakacyjne przygody przedszkolaków”. Następnie uczniowie szkoły podstawowej w Zgłobicach w trakcie „Gali talentów” zaprezentowali swoje zdolności wokalne, ale też i taneczne, w tym w trakcie pokazu cheerleaders. Festyn upłynął też pod znakiem smacznego jedzenia. Samorząd gminy Tarnów częstował przybyłych bigosem, zaś seniorzy z Klubu Seniora w Zgłobicach przygotowali dla uczestników tradycyjne przysmaki w ramach akcji „Seniorzy – Seniorom z Lwowa”. Prawdziwe pokazy walki średniowiecznej pokazali przybyłym członkowie Bractwa Świętego Jakuba. Zaś światowe covery w akustycznych aranżacjach koncertowo wykonał zespół WETRI.

Na najmłodszych czekała zabawa w dmuchanych zamkach, wata cukrowa i inne smakołyki, a także konkursy z nagrodami. Zaś wszyscy mogli wziąć udział w loterii fantowej. Na zakończenie wydarzenia do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich zespół FENIKS.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.