Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Wakacyjny numer „Nowin Tarnowskiej Gminy” już trafia do wszystkich mieszkańców

Najnowszy, wakacyjny numer kwartalnika wydawanego przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów trafia właśnie do wszystkich domostw. Wydanie zachęca do lektury fotogalerią z terenu gminy Tarnów. A już od drugiej strony czytelnicy znajdą mnóstwo interesujących informacji z naszego gminnego podwórka.

Wiele miejsca w numerze poświęcono naszym najmłodszym mieszkańcom. Polecamy wywiad z najlepszymi uczniami naszej gminy, jak i fotogalerię z wręczenia stypendiów wybitnym w danych dziedzinach uczniom. A skoro mowa o najmłodszych, nie sposób było nie wspomnieć o dwóch nowych przedszkolach na terenie naszej gminy, które już od września zaproszą w swoje progi podopiecznych. A także o programie „Dobry Start”.

Jak wakacyjny numer, to też i propozycje, które dla mieszkańców przygotowało na lato gminne Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, wraz z harmonogramem poszczególnych zajęć.

Okres wakacyjny i dobra aura sprzyjają inwestycjom. Raport inwestycji, z podziałem na każdą miejscowość, znajdą czytelnicy w rozkładówce gazety. Lektura Nowin przynosi też wiadomości o sporych funduszach pozyskanych w ostatnim czasie przez Gminę Tarnów, darmowych szczepionkach czy rodzinie repatriantów, która już wkrótce zamieszka w Koszycach Małych.

Jak zawsze „gminne wieści” to przegląd wydarzeń, które w ostatnim kwartale odbyły się w gminie Tarnów.  W numerze poznajemy również dwie najstarsze mieszkanki naszej gminy.

Stałymi rubrykami, których nie zabrakło w najnowszym numerze są felieton „Pod okiem opatrzności” oraz „Tajne przepisy naszych gospodyń”.

Życzymy przyjemnej i owocnej lektury!

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.