Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Naszyjnik od Pary Prezydenckiej i broszka od Premier Szydło na „Manię Pomagania” – licytacja już 31 lipca w radiu RDN

Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda i Premier Beata Szydło wsparły pomoc dla Julii, Alexa i Weroniki, bohaterów tegorocznej „Manii Pomagania”. Małżonka Prezydenta RP ofiarowała naszyjnik z krzemieniem pasiastym, a Premier Beata Szydło broszkę z apaszką. Przedmioty zostaną wylicytowane na antenie radia RDN Małopolska we wtorek, 31 lipca. Start licytacji o godzinie 10.00.

Licytacja będzie prowadzona telefonicznie.  - Dziękujemy Pierwszej Damie i Pani Premier, że wsparły naszą akcję pomocy trójce chorych dzieci. Są to niezwykłe, unikalne przedmioty, dlatego serdecznie zachęcam do udziału w licytacji – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Pierwsza Dama wraz z naszyjnikiem przekazała podziękowania oraz wyrazy uznania dla inicjatywy „Mania Pomagania”. – To piękny i szlachetny gest, dający szansę i nadzieję potrzebującym. Wyrażam nadzieję, że suma pieniędzy jaką uda się uzyskać z całości wydarzenia oraz aukcji, pozwoli na realizację zamierzonych celów – czytamy w liście od Pierwszej Damy, skierowanym do Radnej Województwa Małopolskiego Anny Pieczarki.

Przypomnijmy, iż „Mania Pomagania” to coroczne wydarzenie wspierające chore dzieci z terenu gminy Tarnów. Już jutro, w trakcie koncertu w Koszycach Małych zagrają zespołu InoRos i Kombii.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.