Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

W czasie remontów bibliotek książki można zamówić do domu

Trwają remonty w gminnych bibliotekach w Woli Rzędzińskiej oraz w Tarnowcu. W związku z tym w okresie wakacyjnym czynna jest jedynie filia w Zgłobicach, ale aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, umożliwiamy zamówienie książki do domu przez czytelników Woli Rzędzińskiej i Tarnowca, czyli tych miejscowości, w których jest to przez najbliższe dwa miesiące utrudnione ze względu na odbywające się tam prace.

Każdy wspomniany czytelnik może zarezerwować interesujące go tytuły dostępne w katalogu elektronicznym biblioteki w Zgłobicach. Zamówienia można składać na dwa sposoby – albo drogą elektroniczną (https://tarnow-gbp.sowa.pl/), albo telefoniczną pod numerem 14 674-30-14. Dopóki będą mieć miejsce remonty w wymienionych filiach, akcja ta dotyczy wszystkich czytelników Woli Rzędzińskiej i Tarnowca, książki będą dostarczane do ich domów po złożeniu wcześniejszej rezerwacji. Dla bywalców wolańskiej biblioteki lektury będą dowożone w każdy wtorek tygodnia, dla czytelników placówki w Tarnowcu w każdy czwartek. Po ponownym otwarciu bibliotek akcja dostępna będzie jedynie dla seniorów, czyli osób, które zazwyczaj z powodów zdrowotnych nie są w stanie same dojechać do wypożyczalni po odbiór lektur. Akcja „Książka dla seniora” obejmuje starszych czytelników wszystkich bibliotek, włącznie z placówką w Zgłobicach.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.