Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

W okresie wakacyjnym bezpłatne zajęcia dla każdego m.in. dzięki oddanym głosom w Budżecie Obywatelskim

Wakacyjne, bezpłatne zajęcia dla każdego odbywają się już na terenie obiektów administrowanych przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów. Przygotowana oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszych miejscowości, zarówno do dzieci, młodzieży, jak i całych rodzin oraz seniorów. Warto podkreślić, że projekt ten w dużej mierze możliwy jest dzięki Państwa głosom oddanym w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Teraz każdy z nas może bezpłatnie korzystać z szerokiej palety zajęć ruchowych, rozplanowanych na wolne wakacyjne popołudnia.

W ramach projektu „Gmina Tarnów w formie” w Domach Ludowych w Nowodworzu, Błoniu, Zbylitowskiej Górze oraz w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszycach Wielkich trwają ćwiczenia aerobiku i jogi, które odbywają się dwa razy w tygodniu. W Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych oprócz aerobiku dla pań, organizowane są treningi futsalu dla dzieci. W Domu Ludowym w Radlnej zaś kobiety mogą przed aerobikiem rozgrzać się w czasie zumby.

Natomiast poza projektem dla wszystkich miłośników pływania Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00. Ponadto przypominamy, że uczniowie szkół z terenu gminy Tarnów w miesiącach lipiec–sierpień mają prawo do wstępu wolnego. O dobrą formę można także zadbać w naszych ogólnodostępnych, bezpłatnych siłowniach, funkcjonujących na terenie Domu Ludowego w Zbylitowskiej Górze, budynku poczty w Koszycach Wielkich, Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych oraz w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej. Informacja o dniach i godzinach, w których siłownie otwarte są w poszczególnych obiektach znajdują się w tabeli oraz w gminnym kwartalniku „Nowiny Tarnowskiej Gminy”. Zapraszamy również do bezpłatnej rezerwacji hali dla uczniów szkół usytuowanych w naszych gminnych miejscowościach. Możliwość wynajmu oferuje Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszycach Wielkich oraz Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. Ponadto orlik w Tarnowcu oprócz godzin, w których jest ogólnodostępny, czyli wtedy kiedy służy całym rodzinom pragnącym spędzić wolne popołudnia ze swoimi pociechami na zabawach ruchowych, proponuje zorganizowane zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z piłki siatkowej, koszykówki oraz badmintona. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z zewnętrznych boisk wielofunkcyjnych w Nowodworzu, Radlnej oraz Koszycach Małych, oddanych do dyspozycji mieszkańców.

Już teraz zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza mieszkańców Woli Rzędzińskiej i Tarnowca, na planowane zajęcia fitness we wspomnianych miejscowościach, które ruszą po oficjalnym otwarciu Domu Ludowego w Woli Rzędzińskiej oraz w Tarnowcu. Ponadto zapowiadamy, że jesienią w Centrum Rekreacji Wodnej w Woli Rzędzińskiej ruszy aqua aerobik, który na pewno będzie dobrą odskocznią od przygnębiającej aury pogodowej.

Większość proponowanych zajęć odbywa się dzięki Państwa zaangażowaniu i oddanym głosom w projekcie Budżetu Obywatelskiego „Gmina Tarnów w formie”, które są nie tylko bezpłatne, lecz także dostępne dla każdego. Już teraz możemy z radością stwierdzić, że cieszą się one Państwa zainteresowaniem, o czym najlepiej świadczy duża frekwencja i zadowolenie malujące się na twarzy po odbytym treningu. Wszelkie dodatkowe informacje o terminach i godzinach zajęć podane są w tabeli. Kolejne rezerwacje, zapisy i pytania prosimy składać pod numerem telefonu 14 688 01 37.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.