Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Czas do szkoły! Gminna inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Uczniowie, nauczyciele i rodzice rozpoczęli nowy rok szkolny. Gminna inauguracja roku szkolnego 2018/2019 odbyła się w dniu wczorajszym, 3 września w Centrum Kultury i Sportu w Koszycach Małych. W uroczystości udział wzięli uczniowie, poczty sztandarowe i dyrektorzy gminnych placówek oświatowych, przedstawiciele samorządu, kuratorium oraz zaproszeni goście. Życzenia zarówno dla uczniów jak i pracowników szkół złożyli w imieniu samorządu wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz przewodnicząca rady gminy Tarnów Wiesława Mitera, w imieniu zaś tarnowskiego oddziału Kuratorium Oświaty Teresa Szydłowska. O historycznym kontekście początku września i rocznicy wybuchu II wojny światowej przypomniał zgromadzonym dyrektor Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów Adam Ryba, a także we wzruszającym montażu słowno-muzycznym uczniowie Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszycach Małych. Następnie, w mniej oficjalnej części uczniowie zaprezentowali uczestnikom wydarzenia piękny spektakl o dobroci, która kryje się w sercu każdego z nas, i o której na progu nowego roku szkolnego warto pamiętać.

 

W imieniu samorządu gminy Tarnów życzymy wszystkim uczniom sił i entuzjazmu przed nowymi wyzwaniami edukacyjnymi, które niesie z sobą nowy rok szkolny.  Wszystkim zaś pracownikom oświaty składamy życzenia satysfakcji i wielu sukcesów z wykonywanej pracy.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.