Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Pierwsze mecze Gminnej Ligi Orlikowej za nami

W Tarnowcu, na boisku „Orlik”, 5 września miała miejsce inauguracja Gminnej Ligi Orlikowej Piłki Nożnej. Do Ligi zgłosiło się łącznie 8 drużyn, które podczas kolejnych tygodni będą walczyły o Puchar Wójta Gminy Tarnów.

 

Za zawodnikami już pierwsza kolejka rozgrywek. Na prowadzenie wysunęła się drużyna Radlna Team, wygrywając swój pierwszy mecz 12:0 z drużyną Polonia Tarnów. Podczas kolejnych sportowych spotkań okaże się, czy utrzymają swój wynik do finału.

Przypomnijmy, że rozgrywki odbywają się w każdą środę od godz. 19.00 na boisku „Orlik” w Tarnowcu i trwają przez siedem tygodni, czyli do 17 października. Pełną tabelę oraz terminarz rozgrywek można zobaczyć pod adresem www.gmina.tarnow.pl/ligaorlikowa

Należy dodać, że fundusze na realizację Gminnej Ligi Orlikowej pozyskano z Województwa Małopolskiego w ramach „Małych Grantów”.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.