Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Kolorowy Gminny Festiwal Kultury Dziecięcej w Zgłobicach

„Mali Giganci” występowali na scenie w Zgłobicach podczas XI Gminnego Festiwalu Kultury Dziecięcej. W niedzielę, 23 września, dwanaście placówek przedszkolnych wzięło udział w kolorowym, taneczno-muzykalnym święcie przedszkolaków.

Dzieci zaprezentowały swoje liczne talenty – wokalne, taneczne i aktorskie. Każdy występ był wyjątkowy, małe gwiazdy zachwycały nie tylko śpiewanymi piosenkami, tanecznymi choreografiami, lecz także barwnymi, pięknymi strojami. Jury przy ocenie miało więc naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Jednak komisji w składzie: wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów Anna Pieczarka, wiceprzewodniczący Rady Gminy Tarnów Eugeniusz Wojtarowicz, Tomasz Smosna – organista parafii w Zgłobicach udało się wyłonić zwycięzców. Pierwsze miejsce przyznano Niepublicznemu Przedszkolu „Słoneczko” w Radlnej, drugie miejsce na podium zajął zaś oddział przedszkolny w Koszycach Małych. Brązowy medal powędrował do Przedszkola Publicznego w Woli Rzędzińskiej. Oprócz zestawów gier przeznaczonych dla przedszkoli każdy mały artysta otrzymał kupon, który wziął udział w losowaniu kolejnych nagród.

Dla dzieciaków Samorząd Gminy Tarnów przygotował też długą listę atrakcji. Do świata zabaw zaprosił Miś Kufuś, który razem z przedszkolakami tańczył i wesoło organizował im czas. Były też bańki mydlane, brokatowe tatuażyki, balonowe zoo, klocki animacyjne oraz stoisko z ekologicznymi gniotkami. Do wspólnych zabaw i gier animacyjnych zachęcał również Mleczko Magik.

Organizatorami wydarzenia było Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów wraz z Publiczną Szkołą Podstawową w Zgłobicach.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.