Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, w Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jodłówce-Wałkach, miały miejsce uroczyste obchody gminnego Dnia Edukacji Narodowej pod hasłem „Nauka to potęgi klucz”. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządu gminy Tarnów, dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy gminnych placówek oświatowych, poczty sztandarowe oraz zaproszeni goście.

Podczas tego wydarzenia co roku Wójt Gminy Tarnów przyznaje nagrody nauczycielom i pracownikom oświaty, doceniając w ten sposób nie tylko ich zaangażowanie i sumienną, rzetelną pracę, przynoszącą owoce, lecz także szczególne osiągnięcia. Doniosłą chwilą w czasie uroczystości było również wręczenie aktu powierzenia funkcji dyrektora Publicznego Przedszkola w Woli Rzędzińskiej pani Marioli Nosek.

Jednak prawdziwym zaszczytem dla całej gminy Tarnów było przyznanie ogólnopolskiej nagrody Ministra Edukacji Narodowej dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Koszycach Wielkich Mariuszowi Parcianko.

Na zakończenie gminnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej także uczniowie chcieli podziękować swoim wychowawcom i nauczycielom za ich codzienny trud oraz czas poświęcony nauczaniu i wychowywaniu. Dzieci z chóru Kantata pod przewodnictwem nauczycielki muzyki pani Katarzyny Cyzy oraz uczniowie klasy 2 zadedykowali im więc montaż słowno-muzyczny „Lekcja historii”. Występ małych artystów, których przygotowały nauczycielki pani Agnieszka Małochleb i pani Ewa Stelmach, nawiązywał tematyką do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.