Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł w rozmowie z Panią Premier Beatą Szydło o sprawach społecznych

Wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł spotkał się z Wiceprezes Rady Ministrów Beatą Szydło. W trakcie rozmowy poruszone zostały sprawy ważne dla naszego gminnego samorządu, w szczególności dotyczące sfery społecznej. Pierwszym z omawianych tematów było rządowe wsparcie dla osób starszych, w tym dofinansowania na utworzenie kolejnych w gminie Tarnów domów wsparcia dziennego dla osób starszych. Wójt przedstawił również potrzeby naszego samorządu w kwestii najmłodszych mieszkańców, przede wszystkim dofinansowania dla budowy żłobka, który już wkrótce będzie budowany. Wśród poruszonych tematów znalazła się również oświata. Pani Premier Beata Szydło z wielką przychylnością odniosła się do poruszanych spraw.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.