Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Będą rządowe pieniądze dla gminy Tarnów na budowę żłobka? Spotkanie wójta gminy Tarnów Grzegorza Kozioła z Minister Elżbietą Rafalską

Już w najbliższym czasie gmina Tarnów złoży wnioski o dofinansowanie budowy żłobka oraz kolejnych domów dziennego pobytu dla osób starszych. To najważniejsze ustalenia, jakie poczynił wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł w trakcie spotkania z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską. Spotkanie było konsekwencją ubiegłotygodniowej rozmowy wójta Grzegorza Kozioła z Wicepremier RP Beatą Szydło, na którym padły wstępne deklaracje udzielenia wsparcia. Teraz przyszedł czas na ustalenie konkretów we właściwym resorcie.

Rozmowę wójta z minister Rafalską zdominowała więc kwestia szczegółów pozyskania przez gminę  Tarnów rządowego dofinansowania na budowę żłobka oraz dziennych domów pobytu dla seniorów. I, jak zapewniła minister, są duże szanse na uzyskania przez Gminę Tarnów rządowych funduszy, i to już w najbliższych tygodniach.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.