Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Biblioteka w Woli Rzędzińskiej już otwarta!

Nowo wyremontowana biblioteka w Woli Rzędzińskiej zaprasza już od dzisiaj, 18 października, wszystkich czytelników. Przypomnijmy, że teraz cały budynek służy miłośnikom książek, gdyż dzięki zyskanym po generalnym remoncie pomieszczeniom, znajduje się w nim również duża czytelnia. Biblioteka będzie teraz nie tylko wypożyczalnią różnego rodzaju literatury, lecz wkrótce także miejscem wyciszenia przy ulubionej lekturze. Nie zabrakło w niej też kącika dla maluchów, który został poszerzony o dużą liczbę nowych bajeczek i baśni. Warto dodać, że godziny otwarcia pozostają bez zmian, od poniedziałku do piątku 9.00–17.00.

Spragnieni nowości czytelnicy nie będą rozczarowani, gdyż na regałach już czeka na nich ponad 160 nowych tytułów. Bibliotekarze jak zawsze wzięli pod uwagę wszystkie upodobania czytelnicze swoich bywalców. Miłośniczki literatury kobiecej wśród zakupionych powieści znajdą m.in. „Karminowe serce” Doroty Gąsiorowskiej, „Szczęście za horyzontem” Katarzyny Mirek, „Anielską zimę” Aleksandry Tyl, „Listy (nie)miłosne Natalii Sońskiej czy uwielbianej Katarzyny Michalak – „Ścigany”. Na półkach nie zabraknie również mrożących krew w żyłach kryminałów, które cieszą się powodzeniem zarówno wśród czytelników, jak i czytelniczek. Remigiusz Mróz i jego „Kontratyp”, Marek Krajewski z kryminałem „Mock. Pojedynek”, a także Erica Spindler z kolejnymi częściami cyklu kryminałów będą przyprawiać czytelników o gęsią skórkę. Ciekawi literatury faktu bywalcy również znajdą coś dla siebie, m.in. „Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka, „Dziewczyny z Wołynia” Anny Herbich-Zychowicz oraz „Zapomniany Holocaust” Richarda C. Lukasa. Biografie legendarnych polskich wokalistów „Kora, Kora. A planety szaleją” Kamila Sipowicza czy „Wodecki. Tak mi wyszło” Wacława Krupińskiego i Kamila Bałuka także znalazły swoje miejsce wśród nowości. Dla wspomnianych najmłodszych miłośników książek w ich kąciku bibliotekarze przygotowali mnóstwo nowych bajeczek, w tym kolejne przygody Neli Małej Reporterki, cykle „Poznaję świat i kropka!” Rafała Klimczaka, „Ale historia… Jadwiga kontra Jagiełło” Grażyny Bąkiewicz czy „Budi, piłkarz z ulicy” Mitcha Johnsona.

Nowo wyremontowana, piękna i przestronna biblioteka zaprasza więc wszystkich czytelników już od dzisiaj w swoje progi!

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.