Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Spotkania andrzejkowe seniorów

W Domu Ludowym w Radlnej w dniach 26–28 listopada blisko 500 seniorów wzięło udział w spotkaniach andrzejkowych. Członkowie wszystkich Klubów Seniora z terenu gminy Tarnów wspólnie spędzili ten czas na wróżbach, tańcach i śpiewach, gdyż jest to przecież ostatnia okazja do zabawy przed rozpoczynającym się adwentem.

W spotkaniach uczestniczyli też gminny koordynator ds. seniorów Maria Ostrowska, wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, zastępca Sławomir Wojtasik, radni gminni oraz sołtysi. Wśród gości nie zabrakło również Anny Pieczarki – obecnego Członka Zarządu Województwa Małopolskiego. Seniorzy mieli także okazję do rozmów z zastępcą kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Beatą Witkowską na temat powstającego Domu Dziennego Pobytu Senior+ w Nowodworzu.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występ Klubu Seniora z Tarnowca, który w każdym dniu andrzejkowej zabawy zarażał publiczność śpiewem i tańcami.

Warto dodać, że andrzejkowe spotkania seniorów od lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w naszej gminie. Środowisko to jest coraz bardziej aktywne, chętnie uczestniczy we wszelkich wykładach czy spotkaniach, a  z roku na rok członków Klubów Seniora przybywa.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.