Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

II Sesja Rady Gminy Tarnów

W dniu 28 listopada odbyła się druga w kadencji 2018-2023 sesja Rady Gminy Tarnów. W jej trakcie radni przyjęli kilka uchwał. Wyrazili opinie pozytywną na temat przyznania uprawnień do bezpłatnych przejazdów autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej dla weteranów, członków Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. Obniżyli również średnią cenę skupu żyta przyjmowaną do celów wymiaru podatku rolnego w roku 2019. Radni przyjęli również uchwały dotyczące zmiany uchwały budżetowej na 2018 rok oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Tarnów na lata 2018 – 2026. W trakcie wolnych wniosków radni dyskutowali o kwestiach dotyczących spraw bieżących.

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.