Nagłówek strony   Stopka strony
Strona główna

Wyjątkowi wysłannicy św. Mikołaja odwiedzili gminne przedszkola

Przez ponad tydzień trwała akcja „Święty Mikołaj u przedszkolaków”, która w tym roku przebiegała w sposób wyjątkowy, gdyż św. Mikołaj wysłał do dzieci swoich dwóch pomocników – pirata Tapero i jego gadającą papugę Niko. Tych dwoje niezwykłych gości w przygotowanym programie „Mikołajkowe szaleństwa pirata Tapero i jego papugi Niko” dało pokaz prawdziwych akrobacji cyrkowych, na które mała publiczność reagowała otwartymi z podziwu ustami, a także klaszcząc i śmiejąc się wniebogłosy.

Był więc taniec na szczudłach, jazda na monocyklu czy latanie na czarodziejskiej miotle, które oceniał profesor Niko, czyli sympatyczna papuga. Dzieci z gminnych przedszkoli w dniu przyjazdu pomocników św. Mikołaja wykazały się nie tylko wzorowym zachowaniem, lecz także znajomością wielu piosenek czy wierszyków, specjalnie przygotowanych na tę okoliczność. Każdy mógł popisać się cyrkowymi umiejętnościami, gdyż pirat Tapero zapraszał do udziału w programie zarówno małych akrobatów, jak i panie przedszkolanki. Sale były pięknie udekorowane, a mikołajkowe czapeczki świadczyły o tym, że wszyscy gorąco wyczekiwali przyjazdu gości.

W końcowej części spotkania przyszedł czas na słodkości, którymi częstowali wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz pracownicy Urzędu. Odwiedziny wysłanników św. Mikołaja przedszkolaki zapamiętają na długo, zwłaszcza że śmiechu nie było końca, a gadającą papugę Niko pokochał każdy.

Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawce

Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jodłówce-Wałkach

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek N.M.P.N.P. Św. Józefa w Woli Rzędzińskiej

Publiczne Przedszkole w Woli Rzędzińskiej

Niepubliczne Przedszkole w Tarnowcu

Niepubliczne Przedszkole „Pod Kasztanami” w Zbylitowskiej Górze

Przedszkole Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa w Tarnowie

Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Szkoła Podstawowa w Porębie Radlnej

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia SS. Służebniczek NMP w Nowodworzu

Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Radlnej

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Błoniu

Niepubliczne Przedszkole „Kraina Marzeń” w Zgłobicach

Szkoła Podstawowa w Koszycach Wielkich

Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Koszycach Małych

Drukuj

Copyright © Demo Anton Free Joomla! 1.5 Template 2012

Template by Templates for Joomla.