Świąteczne „Nowiny Tarnowskiej Gminy” dotarły do mieszkańców

Najnowszy, świąteczny numer kwartalnika „Nowiny Tarnowskiej Gminy” wydawanego przez Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów dotarł już do mieszkańców.

W numerze jak zawsze czytelnicy mogą znaleźć wiele ciekawych informacji z naszego gminnego podwórka. Wśród nich wykaz firm odśnieżających nasze gminne drogi, wiadomości o zakupie terenów w Zgłobicach czy motodromie w Zbylitowskiej Górze, stypendiach wójta dla uzdolnionej młodzieży. Sporo miejsca poświęcamy powyborczemu krajobrazowi, przedstawiając radnych naszej gminy w kadencji 2018-2013, a także wyborom na sołtysów, które odbędą się już wkrótce.

W wydaniu nie mogło zabraknąć wywiadu z Panią Marszałek Anną Pieczarką, dotychczasową dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów, która od miesiąca współrządzi naszym województwem.

Z lektury dowiemy się również które drogi zostały odnowione w mijającym roku, a także na co gmina pozyskała 10 milionów złotych.

Jak zawsze nie zabrakło przeglądu najważniejszych wydarzeń kulturalnych z ostatnich miesięcy.

Życzymy przyjemnej lektury!