Centrum Kultury i Bibliotek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i, zgodnie z obietnicą, również w okresie wakacji organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży. -Po sukcesie frekwencyjnym zajęć organizowanych podczas ferii zimowych, dotarło do nas bardzo wiele próśb od zadowolonych rodziców i opiekunów, aby w podobny sposób zorganizować najmłodszym czas wolny w lecie. Zapraszamy zatem do zapisywania swoich pociech! - mówi wójt, Grzegorz Kozioł. Wakacyjne zajęcia odbędą się w dniach od 22 lipca do 2 sierpnia w Domach Kultury na terenie gminy Tarnów. Zapisy od 7 do 17 lipca w godzinach od 8.00 do 15.00 w Centrum Kultury i Bibliotek pod numerami telefonów: 603 313 444, 530 835 532 lub 665 643 334.

Wakacyjne propozycje spędzenia wolnego czasu będą tak skonstruowane, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zapraszamy zatem m.in. na zajęcia z programowania, nowoczesnych technologii w IT, sensoplastyki, florystyki, artystyczne, dziennikarskie, kulinarne. Będą spotkania z rysunkiem długopisem 3D oraz zajęcia i rywalizacje sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy).

Prócz zajęć tematycznych, każdego dnia serwowane będą napoje, a prowadzący to specjaliści, instruktorzy i trenerzy.

Domy Kultury i obiekty sportowe czynne będą codziennie, od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 13.00. W tym czasie proponujemy gry planszowe, haft diamentowy, biżuterię DIY i inne zabawy.

30 sierpnia natomiast zapraszamy na filmowe zakończenie wakacji – kino plenerowe na Stadionie w Woli Rzędzińskiej.

Warto dodać, że basem w Woli Rzędzińskiej w okresie wakacji jest darmowy dla dzieci do lat 15 mieszkających na terenie gminy Tarnów. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 21.00!

Szczegóły wakacyjnych propozycji w zamieszczonym poniżej harmonogramie.