W związku z zapowiadanymi przez rząd zmianami związanymi z luzowaniem obostrzeń, od najbliższego poniedziałku, 14 lutego, Urząd Gminy Tarnów oraz jednostki podległe (Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Kultury i Bibliotek, Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli) będą na powrót w pełni dostępne dla interesantów. Ich obsługa, jak dotychczas, będzie się jednak odbywać z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

Warto zaznaczyć, że w okresie ostatnich dwóch tygodni, gdy obsługa mieszkańców odbywała się w ograniczonym zakresie, mieli oni możliwość załatwienia niezbędnych spraw. Pracownicy Urzędu Gminy Tarnów na bieżąco powadzili wszelkie sprawy związane z obsługą klientów. Sprawy urzędowe można było załatwić telefonicznie lub mailowo, natomiast w przypadkach pilnych, a także po uprzednim telefonicznym umówieniu spotkania, interesanci obsługiwani byli bezpośrednio.

Przypominamy, że Urząd Gminy Tarnów oraz jednostki podległe są czynne codziennie, w godzinach od 7.30 do 15.30. Wyjątkiem jest poniedziałek, gdy pracują one od 8.30 do 16.30. {Play}