Przed nami moc atrakcji dla wszystkich dzieci z terenu gminy Tarnów oraz ich rodziców, mowa o Gminnym Dniu Dziecka – Muzycznym Art Plenerze, który odbędzie się we wtorek, 31 maja, na boisku LKS Victoria w Koszycach Małych, już od godz. 14.00. Wtedy też, specjalnie dla mamy i taty, równolegle odbędzie się Dzień Mamy i Taty!

W programie m.in. pokaz rowerowy jazdy „bez trzymanki”, taniec cheerleaders Shiva, pokaz akrobatyki Szkoła RH Tricks, występy Małych Świerczkowiaków, miasteczko strażackie, plenerowa pasieka, tematyczne konkursy. Dla wszystkich zaśpiewa Eliza Gąsiorowska, a już od godz. 18.00 na koszyckiej scenie wystąpi zwyciężczyni IV edycji The Voice Kids, uczestniczka Eurowizji Junior 2021 – SARA JAMES! Nie zabraknie strefy zabaw z dmuchańcami, przejażdżek na kucykach, tatuaży, balonów i smacznego jedzonka, w tym darmowego poczęstunku dla wszystkich!

Muzyczny Art Plener dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Atrakcje czekają także na Rodziców! Dla mamy - targi urody, a w nich porady kosmetyczne, dietetyczne, fizjoterapeutyczne, pokazy fryzjerskie, dla taty -  zawody o Puchar Super Taty, mechaniczny koń – rodeo. Wydarzenie zakończy koncert Kordiana, gwiazdy disco polo, który o godz. 19.00 rozgrzeje koszycką publiczność największymi discopolowymi hitami.

Wstęp bezpłatny!