Stowarzyszenie Orkiestra Dęta przy OSP w Woli Rzędzińskiej, Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł i Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP zapraszają całe rodziny na wielkie strażackie święto, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 maja, w Woli Rzędzińskiej II.

Uroczystość rozpocznie Msza święta w kościele parafialnym w Woli Rzędzińskiej II, a po niej część oficjalna odbędzie się przy Centrum Rekreacji Wodnej. Zaplanowano m.in. Ślubowanie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Około godziny 17.00 odbędzie się przegląd Orkiestr Dętych – usłyszymy i zobaczymy Miejską Orkiestrę Dętą z Brzeska, Parafialną Orkiestrę z Siedlisk, Orkiestrę Dętą przy OSP w Szczucinie, a na zakończenie gospodarzy, czyli Orkiestrę Dętą przy OSP w Woli Rzędzińskiej.

Dwie godziny później zaplanowano zabawę taneczną z zespołem PRETEKST BAND.

Strażackie święto w Woli Rzędzińskiej to także imprezy towarzyszące, m.in. pokaz ratownictwa medycznego, miasteczko strażackie, gry i konkursy oraz zabawy dla całych rodzin, jak również darmowy zamek dmuchany, foodtruck i degustacje. Przybywajcie! {Play}